Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Breaking News> Negoita a cerut banii dati ca prima inapoi. >))) >)))))
mai faceti un egal si cu juventus si '' INTELEG '' ( cat de prosti sunteti )
Randoom penibilul de servici de pe JSP !!!!
explica i si de ce!!...nu intelege
Sa- mai dus negoita si cu 20.000 de euro prima dupa blatul cu Iasi. Cum sa nu razi de ei ? >)))) >))))))))))))))))
Sigur ,asta te doare pe tine!!!!Daca este asa se mai poate,,gresi,,...Ca urmeaza meciurile cu Botosani ,Viitorul...Daca este nevoie...asta este.Astept ca cei de anul trecut cu omeniile acum sa explodeze!De indignare!
di4amo nu mai conteaza, sunt doar la numar acolo. Cum sa ajunga Botosani in playoff iar ei nu ? >))))) >)))))
Cand ma uit in clasament si va vad pe locul 7 sunt mai fericit decat daca am castiga campionatul. Necazul si falimentul vostru, fericirea noastra >)))) >)))))
Sa speram ca fcsb mai face un '' blat ' 'cu Juventus , si v-a pierde surprinzator :))))))))))))))))))))))
Noi avem timp sa recuperam, dar ei nu. Acum sunt indignati, dar uita ca de cel putin 10 ani joaca doar doua meciuri pe sezon, si au satisfactii doar in esecurile Stelei. Nu mai conteaza in peisaj ca echipa serioasa, sunt doar cei care mai incurca pe alocuri cosmarul lor etern...Steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.