Comentarii (80)
ovi81ugw
ovi81ugw  •  20 Iunie 2013, 23:02
Postat de exorientelux pe 20 Iunie 2013, 21:31

Abia in 2 iulie au fost convocati cei de la “U” sa meraga la Laussane, deci mi se pare prematura declaratia lui Marginean. Oricum, de e adevarat, nu pot sa spun decat: Viorel Duru la puscarie! Nu se poate sa fie “doar somer”, trebuie dat in judecata pentru abuz in serviciu si rea-vointa.

vinovat e sandu ...nu duru...regulamentul e prost...dc trebuie data licenta inaintea sfarsitului de campionat????putea fi un termen de ex 30 zile inaintea startului de campionat....daca aveau decizia judecatorului cu aprobarea planului de redresare,conform cu regulamentul,duru, trebuia sa dea licenta , dar u cj nu a avut-o,...ok intre timp au primit decizia si acum vor castiga la tas...nu inteleg dc nu au asteptat decizia judecatorului...ma refer la sandu si la regulamentul lui...ahaa am uitat ca sandu vrea 14 echipe...asta a fost graba

commy_d
commy_d  •  20 Iunie 2013, 21:55

Era pacat ca o echipa emblema in fotbalul romanesc sa se stinga la fel ca Fc arges Timisoara sau U Craiova.Ma bucur ptr ei :) si sper ca se va gasi vreun investitor si ptr ei care sa faca performanta :) :)

exorientelux
exorientelux  •  20 Iunie 2013, 21:31

Abia in 2 iulie au fost convocati cei de la “U” sa meraga la Laussane, deci mi se pare prematura declaratia lui Marginean. Oricum, de e adevarat, nu pot sa spun decat: Viorel Duru la puscarie! Nu se poate sa fie “doar somer”, trebuie dat in judecata pentru abuz in serviciu si rea-vointa.

harry_porker
harry_porker  •  20 Iunie 2013, 21:06

lol +1

ultras.nationalist
ultras.nationalist  •  20 Iunie 2013, 20:36
Postat de acid02 pe 20 Iunie 2013, 20:30

ar fi frumos....astept decizia oficiala

Stai hombre ca decizia se afla abia pe 5 iulie,nu are rost sa astepti pe GSP atat timp:)

ultras.nationalist
ultras.nationalist  •  20 Iunie 2013, 20:31
Postat de ave_biancorossi pe 20 Iunie 2013, 20:28

o fi ungur si de asta e asa varza cu romana. partea proasta nu ar fi analfabetismul. la urma urmei nu numai el are carente de exprimare, si apoi, aici nu suntem in Aula Academiei Romane. dar, dupa ce ca e cum e, mai e si tupeist si agresiv. plus ca nu stie de fair play, de decenta de bun simt. bine, ca sa parafrazez anumiti useri de pe aici, asta nu e un miracol cand vine vorba despre un suporter stelist. rareori gasesti printre ei altceva decat aroganta si infatuare. nu ca nu ar avea motive, dar nu e cazul sa fie si mitocani. poti fi si un infatuat rafinat.

Nu cred ca este ungur. Ungurii invata romana la scoala,nu din familie,deci la gramatica ar trebui sa stea destul de bine. Si chiar stau bine,stiu din surse sigure. Iar stelist ungur mai rar intalnesti. Deci nu e ungur,e doar stelist(cu asta am zis tot).

acid02
acid02  •  20 Iunie 2013, 20:30

ar fi frumos....astept decizia oficiala

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  20 Iunie 2013, 20:28
Postat de ultras.nationalist pe 20 Iunie 2013, 20:24

Da,si eu il/o stiu de multa vreme,e din Dej.....fiinta.

o fi ungur si de asta e asa varza cu romana. partea proasta nu ar fi analfabetismul. la urma urmei nu numai el are carente de exprimare, si apoi, aici nu suntem in Aula Academiei Romane. dar, dupa ce ca e cum e, mai e si tupeist si agresiv. plus ca nu stie de fair play, de decenta de bun simt. bine, ca sa parafrazez anumiti useri de pe aici, asta nu e un miracol cand vine vorba despre un suporter stelist. rareori gasesti printre ei altceva decat aroganta si infatuare. nu ca nu ar avea motive, dar nu e cazul sa fie si mitocani. poti fi si un infatuat rafinat.

ultras.nationalist
ultras.nationalist  •  20 Iunie 2013, 20:24
Postat de ave_biancorossi pe 20 Iunie 2013, 20:22

ultrasule, il stiu de mult pe baiatul/fata, acest hermafrodit analfabet nu mi-a captat deseori pofta de conversatie, intrucat este cert ca intre noi doi se afla lipsa anumitor forme gramaticale, esentiale unei comunicari normale..))

Da,si eu il/o stiu de multa vreme,e din Dej.....fiinta.

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  20 Iunie 2013, 20:23
Postat de teodor.muresan pe 20 Iunie 2013, 20:17

Initial, an crezut ca esti foarte intransigent. Pt ca nu cred ca a scapat cealalta.

repetitia este mama dovezilor..))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8
Comentează