Comentarii (80)
ultras.nationalist
ultras.nationalist  •  20 Iunie 2013, 20:00
Postat de ave_biancorossi pe 20 Iunie 2013, 19:52

ultrasule, face parte din categoria "ignore +scroll". nu te obosi inutil.

Eh,asta e chiar simpatic,nu e gen randoom.

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  20 Iunie 2013, 19:55

..))) nici tu nu ai inteles? mai sa fie..))) stii zicala : cand iti zice doar unul, bai, esti beat, du-te de te culca, mai e cum mai e, dar cand toata sala striga la tine, atunci e clar ca trebuie sa-ti dai eject de urgenta...)

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  20 Iunie 2013, 19:52

ultrasule, face parte din categoria "ignore +scroll". nu te obosi inutil.

rad1cal
rad1cal  •  20 Iunie 2013, 19:51

Ma bucur pentru clujeni dar o sa fie ca dracu campionatul viitor. O sa stea cate o echipa in fiecare etapa...

omanbiik
omanbiik  •  20 Iunie 2013, 19:47

ar fi bine sa fie asa,insa nu cred ca marginean e un tip credibil

dtdr
dtdr  •  20 Iunie 2013, 19:42

Ce vorbesti, musiu ? Pune mana pe carete si studiaza istoria stelutei comuniste, care a castigat multe CAMPIONATE, NU MECIURI PRIN METODE TIPIC COMUNISTE. Se pare ca acum nu mai tine, asa ca jiji-i acolo unde-i este locul si va judeca cine trebuie. Ai uitat probabil, ca in acele vremuri faste pentru stana voastra GALERIA RAPIDULUI a avut curajul sa-i infrunte pe cei care va aduceau titluri unul dupa altul ( si i-au bagat in B, ca si acum ) si nu avea voie nimeni voie sa va bata, ca nu se termina meciul. Vezi meciul de la Oradea sau poate ai un lapsus ! Nu cred ca noi suntem frustati, ca suntem obisnuiti cu astfel de tratamente, FRUSTATII SUNTEI VOI, ca in sfarsit V-ATI GASIT NASII !

teodor.muresan
teodor.muresan  •  20 Iunie 2013, 19:40

Platesti bine?

 •  20 Iunie 2013, 19:37

beeeeeeeee beeeeeee beeeeeeeeeeb eeeeeeeb beeeeeeeeeee beeeeeeeeeee

teodor.muresan
teodor.muresan  •  20 Iunie 2013, 19:20

Calm fratioare. Vad ca ai putine com-uri. Nu stiu daca ai citit ce se scrie pe aici. Dar, in comparatie cu respectivul ..... Sunt altii cu comentarii infioratoare.

ultras.nationalist
ultras.nationalist  •  20 Iunie 2013, 19:12

Pai CFR a castigat un singur campionat,voi ati castigat 23 in urma unor metode neortodoxe.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 8
Comentează