Comentarii (148)
 •  23 Martie 2009, 01:42

lovin=********.......slab caracter.BRAVOOO LAZARRR !!! SUPER GEST...lovin daca era in locul lui LAZAR cred ca ar fi cerut si cartonas rosu....:)))) FORZA RAPID !!

val70
val70  •  23 Martie 2009, 01:25

In vremea copilariei mele erau prin scoli si prin aproape toate intreprinderile asa numitele "gazete de perete" unde puteai sa vezi rubricile "Asa DA" si "Asa NU". Nu stiu cum sa zic, dar prin modul asta de a expune si de a compara, chiar si cei ce erau laudati (de multe ori meritat) intrau in sfera derizoriului. Ori aici nu avem de-a face cu aceste gazete de perete, nu-i asa ?

 •  23 Martie 2009, 01:03

nu stiu ce sa zic despre gestul lui Lazar fiindca a fost facut cand meciul era aproape jucat, dar gestul lui Lovin este emblematic pentru ceea ce reprezinta Steaua ultimilor 4-5 ani... si asta o spune un fost suporter stelist...

val70
val70  •  23 Martie 2009, 01:01

Sa p(uta) am zis, cenzura idoata. A mirosi, a germina, a cuace, adicatelea..

val70
val70  •  23 Martie 2009, 00:58

Cred ca ar fi cazul sa scoateti mizeria asta - ma refer doar la comparatia din titlu-de pe prima pagina. Nu de alta dar, ca orice mizerie, daca nu este aruncata la timp in tomberon incepe sa puta. Mie si altora, ce avem mirosul mai sensibil, ne-a mirosit chiar atunci can era proaspat defecata.

 •  23 Martie 2009, 00:24

Faza lui Lazar se vede doar la meciurile noastre de vinerea de prin salile de fotbal cand jucam pe niscaiva beri, nu pe banii pe care se joaca in divizia 1. Personal cred ca acest gest nu va mai putea fi revazut sau cel putin ceva cu conotatii asemanatoare. Cat despre Lovin fugind impreuna cu razboinicii luminii ca sobolanii din galeriile inundate... no coment :))

 •  23 Martie 2009, 00:17

pt Dan . ai dreptate buna deposedarea lui Bourceanu dar daca era facuta fara sa-l loveasca pe Lazar . cat despre Lovin : asta stie asta face,fuge ca un las . astea sunt faptele reale si sa nu mai discutam cat era scorul...etc

 •  23 Martie 2009, 00:01

pentru binele fotbalului romanesc sper sa vad cat mai multe gesturi de genul acesta ; cat despre Costin : doar un idiot nu poate sa te aplaude

vera7kc
vera7kc  •  22 Martie 2009, 23:37

felicitari costin lazar si felicitari intregii echipe pentru meciul minunat de aseara! Fortza Rapid forver!!!

 •  22 Martie 2009, 23:19

Giulestinho gestu lui este unul de fair play , dar daca era scoru 0-0 ce facea lazar al tau? Era deja 2-0 si meciu era jucat dute si lasama ca va umpleti de fair play , maine poimaine anulati de uni singuri golurile de pe tabela ! Da stii ce te intreb giulestinho blatu de la bistrita dece nu la-ti refuzati? Sunteti plini de fair play MARO !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 15
Comentează