Alte știri din fotbal
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, pus la pământ de rușinile suferite de Italia: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimul baraj se joacă acum
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
:P
Cu lotul asta nici 10 puncte nu fac. E urgent nevoie de transferuri daca vor sa spere sa nu retrogradeze
Sa fii iubit ! :)
:))))) Si cand ma gandesc ca am citit mai multe carti de cate ori ai mictionat tu .... Hai sa nu o dam in cultura generala ca se afla perioada in care la tine a fost seceta . Las-o la capitolul fotbal ca acolo pari ceva mai capabil ... Doar pari ! :))
Bucuria hotului de buzunare cand numara banii din portofelul furat....ntz....ntz...ntz...
Delirium tremens in legatura cu furturile inchipuite . Ai dorit sa scrii CISTITE ???
Bai c/.i/.o/.r/.e/.x Ai auzit si tu de Galapagos? Stii macar cum se scrie bai.coi? Crezi ca e gradina de sub sarma cu rufe? Ai dreeeeeeeaq lautari...ntz....ntz....ntz...
"A furat bani de la club si nu a vrut sa plateasca pe nimeni. Intre timp, el a castigat de la Livingstone", a declarat McDougall. O declaratie despre posibilul viitor patron al Rapidului....articol pe larg la concurenta!!!! Oricum multe ciudatenii:ala vinde ce a cedat cu ceva timp in urma????? Ma rog,sa lasam balacarerile si sa va uram:"Bine v-ati reintors" si la "Rivalitate placuta" in continuare!
Asa sunt stelistii .. noooh ?? eu asaa zicc ! dupa ce ca isi vand toti jucatorii .. mai si comenteaza aiurea .. nooh ?? vand jucatori pe MILIOANE si CUMPARA cu 0 lei ... noohh ?? chiar n-am sa mai selectionez jucatori de la 5teaua ... nohh ? euu asaa zicc!
Pentru unii ulcer . Pentru altii respect si admiratie !!! RAPID revine unde merita si unde ii este locul . Restul ? ... can-can si multa prostie cu venin !!! 'Poate ar fi trebuit sa folosim aspiratorul' :)))) - ://www.youtube.com/watch?v=EeuRc8HcP0c
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.