Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
17
Știri din fotbal internațional
Imediat după Franța - Spania, Ibrahimovic s-a înclinat în fața unui fotbalist: „A fost pe tot terenul, ce jucător!”
0
Franța - Spania 0-2 » Diabolica Roja! Franța, neutralizată de o Spanie colosală!
37
După 44 de ani, a căzut cel mai bizar record din istoria Campionatului Mondial!
0
Mikel Oyarzabal, printre zei! A egalat două legende ale Spaniei, după golul din semifinala cu Franța
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Ti-ar placea in Galapagos nebunule da' nu te primesc aia ca e rezervatie naturala si nu e voie sa introduci animale din afara
Se antreneaza pentru demonstratiile in plina strada, undeva prin California, sperand la o punga cat mai plina de verzisori. Asta e Adrian Stroe, domnilor!
Toti din familia ta sunt asa, ca tine ? ....
Hai ca parca ai scremut putin umor :)))) . Mai poti ?
=))))))))))))))) sinucide-te
Eu nu-s fratele vreunui puradel cu mu.cii atarnandu-i pana in coltul gurii! Ranjiti hoteste neam de hoti ce sunteti!!!!
cu echipa asta se bat la titlu:))
Ce te agiti asa ? :)) ... lol frate .. CALM
Poate ai citit mai multe carti decat ai mictionat in punga! Stii diferenta intre pagini si carti? Daca ai citit cartea de telefon nu inseamna ca ai citit o mie de carti! A dreaaaaq cioooooooooaaaara!
Ce furturi inchipuite bah c/.i/.o/.r/.e/.x?: Ati dat banii Primariei? Ati platit furnizorii de materiale? Ati platit jucatorii? V-a dat Dragomir $200,000 ILEGAL pe care vreti sa nu ii mai returnati? Daca pe tine nu te-ar plati de la CAP un an si te-ar ameninta primarul cu bataia daca iti ceri drepturile.....nu ai spune ca e HOT. Astia sunt c/.i/.o/.r/.e/.x rapedisti niste HOTI!!!!! Care se bucura de HOTIA lor! Nu este nici o diferenta intre voi si CraiOlguta! Ar trebui sa fiti trimisi de unde ati venit in triburile Pashtu!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.