Alte știri din fotbal
Destinație surprinzătoare! Mihai Pintilii, aproape să semneze din postura de antrenor-jucător
0
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
0
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Se îndoiește de numirea lui Gică Hagi la naționala României » Cere urgent o reacție publică: „Risc foarte mare”
0
Știri din fotbal internațional
Bosniacii tremură pentru Edin Dzeko » Sezon încheiat!
0
Vedetele lui Chelsea s-au săturat de Enzo Fernandez » Legenda albaștrilor l-a trimis „la dracu!”
0
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Tu chiar ești prost? Sau doar faci pe prostul? Vezi diferență între Dinamo și Steaua? Trebuie să ți-o torn cu pâlnia? Între procese cu „Gigi și bună ziua-azi ne batem” și „colega, azi ce facem”, este mare diferență. :))
asa va curata si Neputinta ,militareste ,basca va mai face de niste bani !:))prostalailor!!
E militar de la 18 ani, ăștia sunt învățați să curețe teatrele de luptă până când dușmanul nu mai respiră, să nu cumva să se ridice și să riposteze. Dușmanul mort îți este prieten scrie pe uniforma lui. Nu se va lăsa până nu îl curăță pe Gigi de tot ce a dobândit fraudulos, a prins firul și nu acționează de capul lui, a primit ordin. Așa că, pa pa Gigi!
Este vorba despre bani? este vorba despre altceva, dacă nu înțelegi, e treaba ta.
care bani ,ca nu prea aveti bani ,traiti de pe o zi pe alta ,saraciilor!:)) mare staif ,gen gunoieri cu staif!:))
HAI CĂ EȘTI PROST!
Era ca idee moartă în fașă pentru unii. :)) Dar Badea este acționar la FC Dinamo București, nu vă rostul întrebării tale. Uită-te pe tabelul acționarilor și o să vezi că Dinamo e chiar piesă uitându-se, de sus, la celelalte echipe ce-o înconjoară. Ne ducem, metre, dar ne ducem în sus cu ștaif și pe banii noștri! Nu avem primării, nu avem prefecți, avem suporteri ce cotizează, atât.:) Cine mai are suporteri în ziua de astăzi? Doar Dinamo București, te asigur de asta.
Da, Talpan face ce vrea dînsul, el este Stapînul Suprem .
adica daca eu detin 5 % din CCA pot sa mai fac 12 echipe cu acelasi nume si Talpan e de acord>? serios metre !?:))
Badea are 7% din Dinamo București, poate să înființeze câte echipe moarte vrea el. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.