Comentarii (232)
samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 21:54
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 21:22

gresit metre ,sunteti singurii (prosti) care va bagati in seama si va riscati banii degeaba!

Îmi aprind o țigară și mă uit la comentariul tău, o ascund, nu știu dacă ai 18 ani majori. :))

skins_berceni
skins_berceni  •  10 Mai 2020, 21:54

Pai cu asta au rămas mereu...în existența lor mizera nu au realizat nimic notabil, doar cioace, comportamente de cea mai joasa speță, și...de 3-4 ani încoace la retrogradare

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 21:44
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 21:22

gresit metre ,sunteti singurii (prosti) care va bagati in seama si va riscati banii degeaba!

E un risc asumat, numai proștii cred că este o prostie. Fii atent aici. Cât este asta de urâtă n-ai să vezi în trei vieți, dar în asta te invită la picultat, tăreane! :))https://www.youtube.com/watch?v=6CNB5OLUPM0

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 21:34
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 21:17

bagati era sa zic unde ,sunteti niste potai bune de muls ,deocamdata...

oile se mulg, metre. ai brânză iute și dacă o lași vreo zece ani să se împută, obții roșii românești făcute din semințe olandeze cu brânză de calitate.

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 21:22
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 21:14

Tu ești prost, suntem singurii băgați în seamă, noi contăm, tu belești nickul când ți-o vâră Gigi în dos. :))

gresit metre ,sunteti singurii (prosti) care va bagati in seama si va riscati banii degeaba!

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 21:17
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 21:14

Tu ești prost, suntem singurii băgați în seamă, noi contăm, tu belești nickul când ți-o vâră Gigi în dos. :))

bagati era sa zic unde ,sunteti niste potai bune de muls ,deocamdata...

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 21:14
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 21:11

fugi ba d-aci cu 400 ai tai ...400 in vise ,care milion visezi ,du-te ma si vezi-ti de treaba ca nu va ia nimeni pentru ca e si normal ,cum sa iei in club care este pasibil de o datorie de 17 mil euro ...

Tu ești prost, suntem singurii băgați în seamă, noi contăm, tu belești nickul când ți-o vâră Gigi în dos. :))

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 21:11
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 21:09

Ce treabă am eu cu CSA? Ce treabă am eu cu FCSB? Eu sunt dinamovist și fac tot ce depinde de mine ca Dinamo București să nu se piardă cum s-au pierdut Steaua, Rapid, Știința, UTA, Poli Timișoara, vreau să rămân pe poziții, metre. Ca dovadă că se poate sunt cei 400.000 de iepuroi strânși, peste o lună vor fi un milion, cine știe ce ne rezervă viitorul. De guralivi și ***, nu vă întrece nimeni și nimic nu vă apleacă!:))

fugi ba d-aci cu 400 ai tai ...400 in vise ,care milion visezi ,du-te ma si vezi-ti de treaba ca nu va ia nimeni pentru ca e si normal ,cum sa iei in club care este pasibil de o datorie de 17 mil euro ...

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 21:09
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 20:31

si-ti mai zic ceva metre ,Csa va mai exista atata timp cat se vrea recuperarea acelui prejudiciu de la jj ,daca va fi recuperat sau nu mai vedem dar dupa ce va avea o finalitate CSa se va desfiinta ,acolo este o vaca de muls si o stim cu totii ,de ce nu vad marile glorii ale Stelei sa se implice acolo ,nimeni nu investeste ,toti astepta sa picure ... daca Csa ar disparea acum recuperarea acelui prejudiciu ar parea chiar ce zic ,asa ,o mai tin pana vad daca iau 37 de mil sau 3700 euro !app ,stii cat a produs brandul steaua sub obladuirea armatei in ultimii ani ,sunt si eu curios!?

Ce treabă am eu cu CSA? Ce treabă am eu cu FCSB? Eu sunt dinamovist și fac tot ce depinde de mine ca Dinamo București să nu se piardă cum s-au pierdut Steaua, Rapid, Știința, UTA, Poli Timișoara, vreau să rămân pe poziții, metre. Ca dovadă că se poate sunt cei 400.000 de iepuroi strânși, peste o lună vor fi un milion, cine știe ce ne rezervă viitorul. De guralivi și ***, nu vă întrece nimeni și nimic nu vă apleacă!:))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 20:31
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 20:25

Ți-ai pierdut poziția de suporter al Stelei.

si-ti mai zic ceva metre ,Csa va mai exista atata timp cat se vrea recuperarea acelui prejudiciu de la jj ,daca va fi recuperat sau nu mai vedem dar dupa ce va avea o finalitate CSa se va desfiinta ,acolo este o vaca de muls si o stim cu totii ,de ce nu vad marile glorii ale Stelei sa se implice acolo ,nimeni nu investeste ,toti astepta sa picure ... daca Csa ar disparea acum recuperarea acelui prejudiciu ar parea chiar ce zic ,asa ,o mai tin pana vad daca iau 37 de mil sau 3700 euro !app ,stii cat a produs brandul steaua sub obladuirea armatei in ultimii ani ,sunt si eu curios!?

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 24
Comentează