Comentarii (232)
125360792042775
Bimbo De Luka  •  10 Mai 2020, 20:30

Sunt dinamovist de cand ma stiu dar sa sarbatatoresc incendierea peluzei unei echipe rivale e de toata jena!!!!In sport eu stiu ca te poti lauda cu performante nu cu asa ceva!

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 20:27
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 20:24

Fraiere, nu contează locul pe care îl ocupi, azi poți fi pe locul întâi, mâine poți fi pe locul 10, nu este relevant în ecuație, relevantă este poziția de suporter al unei echipe mari, una pe care tu ar trebui s-o admiri, nu s-o înjuri.

nu va admir ca ati ajuns de ras ,niste rasi ,niste sclavi ai unui patron corupt si falit care isi bate joc de voi cum poate ,macar jiji baga bani sau scoate bani si baga ,e pb lui cata vreme nu are datorii pt mine e ok ... nimeni nu ii admira gura rea dar nu poti fi cu toate ,decat un mut ca Neputinta care sa te bage in B ...

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 20:25
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 20:18

de asta va umflati atat la meciurile directe ,ca nu mai suntem steaua ,ai !?:)) va drec de trepadusi ...

Ți-ai pierdut poziția de suporter al Stelei.

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 20:24
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 20:16

ce dracu mai sunteti ,sunteti nimic ,noi mai suntem ,pe locul doi ,mai jucam ceva prin europa ,voi sunteti mandri si doar atat ! pentru mine asta e steaua ,eu nu am vazut vreun an stop la echipa ,vreo luna ,nimic ,echipa asta a avut continuitate ! punct ,poti zice tu ce vrei ...

Fraiere, nu contează locul pe care îl ocupi, azi poți fi pe locul întâi, mâine poți fi pe locul 10, nu este relevant în ecuație, relevantă este poziția de suporter al unei echipe mari, una pe care tu ar trebui s-o admiri, nu s-o înjuri.

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 20:18

de asta va umflati atat la meciurile directe ,ca nu mai suntem steaua ,ai !?:)) va drec de trepadusi ...

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 20:16
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 20:09

Băi, măcar suntem, voi ați dispărut. Ce dracului discutăm aici?

ce dracu mai sunteti ,sunteti nimic ,noi mai suntem ,pe locul doi ,mai jucam ceva prin europa ,voi sunteti mandri si doar atat ! pentru mine asta e steaua ,eu nu am vazut vreun an stop la echipa ,vreo luna ,nimic ,echipa asta a avut continuitate ! punct ,poti zice tu ce vrei ...

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 20:16
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 20:03

mai vedem ,cand va spuneau unii printre care si eu ca o sa ajungeti rau ziceati ca ne batem joc de voi ,de cati ani n-ati mai prins primele sase ?

Mi-ar fi rușine- în locul tău- să afișez sigla unei echipe pe care o reneg. Noi, ăștia, dinamoviștii, mai avem ceva vertebre numărabile în noi.

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 20:09
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 20:03

mai vedem ,cand va spuneau unii printre care si eu ca o sa ajungeti rau ziceati ca ne batem joc de voi ,de cati ani n-ati mai prins primele sase ?

Băi, măcar suntem, voi ați dispărut. Ce dracului discutăm aici?

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 20:03
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 20:02

Hai că ești copil! :))

mai vedem ,cand va spuneau unii printre care si eu ca o sa ajungeti rau ziceati ca ne batem joc de voi ,de cati ani n-ati mai prins primele sase ?

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 20:02
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 19:56

lasa ca voi il trageti de urechi pe Neputinta in asa hal ca ii umpleti conturile:)))el le baga la datorii si mai vedeti bani din parti si tot in D cu voi...wankerule!

Hai că ești copil! :))

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 24
Comentează