Comentarii (232)
samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 18:25
Postat de lake1001 pe 10 Mai 2020, 18:03

Da, Talpan face ce vrea dînsul, el este Stapînul Suprem .

E militar de la 18 ani, ăștia sunt învățați să curețe teatrele de luptă până când dușmanul nu mai respiră, să nu cumva să se ridice și să riposteze. Dușmanul mort îți este prieten scrie pe uniforma lui. Nu se va lăsa până nu îl curăță pe Gigi de tot ce a dobândit fraudulos, a prins firul și nu acționează de capul lui, a primit ordin. Așa că, pa pa Gigi!

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 18:16
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 18:13

care bani ,ca nu prea aveti bani ,traiti de pe o zi pe alta ,saraciilor!:)) mare staif ,gen gunoieri cu staif!:))

Este vorba despre bani? este vorba despre altceva, dacă nu înțelegi, e treaba ta.

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 18:13
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 18:08

Era ca idee moartă în fașă pentru unii. :)) Dar Badea este acționar la FC Dinamo București, nu vă rostul întrebării tale. Uită-te pe tabelul acționarilor și o să vezi că Dinamo e chiar piesă uitându-se, de sus, la celelalte echipe ce-o înconjoară. Ne ducem, metre, dar ne ducem în sus cu ștaif și pe banii noștri! Nu avem primării, nu avem prefecți, avem suporteri ce cotizează, atât.:) Cine mai are suporteri în ziua de astăzi? Doar Dinamo București, te asigur de asta.

care bani ,ca nu prea aveti bani ,traiti de pe o zi pe alta ,saraciilor!:)) mare staif ,gen gunoieri cu staif!:))

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 18:12
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 18:11

tot nu m-ai lamurit ,probabil este cum zic eu si va ascundeti dupa deget si voi pretinzand ca aia e rinamo ...

HAI CĂ EȘTI PROST!

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 18:11
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 18:08

Era ca idee moartă în fașă pentru unii. :)) Dar Badea este acționar la FC Dinamo București, nu vă rostul întrebării tale. Uită-te pe tabelul acționarilor și o să vezi că Dinamo e chiar piesă uitându-se, de sus, la celelalte echipe ce-o înconjoară. Ne ducem, metre, dar ne ducem în sus cu ștaif și pe banii noștri! Nu avem primării, nu avem prefecți, avem suporteri ce cotizează, atât.:) Cine mai are suporteri în ziua de astăzi? Doar Dinamo București, te asigur de asta.

tot nu m-ai lamurit ,probabil este cum zic eu si va ascundeti dupa deget si voi pretinzand ca aia e rinamo ...

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 18:08
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 17:58

adica daca eu detin 5 % din CCA pot sa mai fac 12 echipe cu acelasi nume si Talpan e de acord>? serios metre !?:))

Era ca idee moartă în fașă pentru unii. :)) Dar Badea este acționar la FC Dinamo București, nu vă rostul întrebării tale. Uită-te pe tabelul acționarilor și o să vezi că Dinamo e chiar piesă uitându-se, de sus, la celelalte echipe ce-o înconjoară. Ne ducem, metre, dar ne ducem în sus cu ștaif și pe banii noștri! Nu avem primării, nu avem prefecți, avem suporteri ce cotizează, atât.:) Cine mai are suporteri în ziua de astăzi? Doar Dinamo București, te asigur de asta.

gikiewicz93500
gikiewicz93500  •  10 Mai 2020, 18:07
Postat de caesarone pe 10 Mai 2020, 17:10

Tie iti place, doar TU ti-ai ales nickname-ul, nu noi!:)))

sper ca n-ai comentat cu gura plina, eu am ales un nickname cu nume polonez, unde vezi scris cremwurst sau carnat in nickul meu? dar daca poftesti, se rezolva si se pare c-ai poftit din moment ce ai pomenit de mezeluri poloneze mai ales ca sunt si groase si te cred ca poftesti, ca na, toata ziua branza, mai merge si o carnita in meniu gigistule; esti servit.

lake1001
lake1001  •  10 Mai 2020, 18:03
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 17:58

adica daca eu detin 5 % din CCA pot sa mai fac 12 echipe cu acelasi nume si Talpan e de acord>? serios metre !?:))

Da, Talpan face ce vrea dînsul, el este Stapînul Suprem .

davveire
davveire  •  10 Mai 2020, 17:58
Postat de samertx pe 10 Mai 2020, 17:56

Badea are 7% din Dinamo București, poate să înființeze câte echipe moarte vrea el. :))

adica daca eu detin 5 % din CCA pot sa mai fac 12 echipe cu acelasi nume si Talpan e de acord>? serios metre !?:))

samertx
samertx  •  10 Mai 2020, 17:56
Postat de davveire pe 10 Mai 2020, 17:53

cum iti explici ca nici o echipa nu accepta alta echipa cu acelasi nume in alta liga ,numai voi !?

Badea are 7% din Dinamo București, poate să înființeze câte echipe moarte vrea el. :))

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 24
Comentează