Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
intrarea in insolventa nu inseamna si plecarea din Liga 1, U Cluj este in insolventa si joaca in Liga 1... problema este in Europa, unde in cazul unei clasari pe loc de cupe in sezonul urmator ne vom uita frumos la echipa de sub noi cum evolueaza in cupele europene :) Din pacate situatia e destul de dramatica... mereu am spus ca prea multi actionari nu e o solutie.. au luat toti si uite unde s-a ajuns... dar vom renaste intr-o zi :)
sunt de acord cu tine, dar spune si o situatie de ajutare.
Stai linistit, nu vine nimeni. Nu ca n-ar vrea, dar nu-si risca nimeni banii intr-un hatis birocratic, intr-o situatie incerta.
Fac un apel la cei care se pretind dinamovisti pe la tv sau prin alte medii sa vina sa ajute clubul in mod concret nu sa manace rahat despre altii care incearca sa faca ceva, bun sau rau, mult sau putin. Stiti cum se spune: ,,Prietenul la nevoie se cunoaste.'' As adauga aici si caracterele. Daca 9 actionari au adus clubul in starea asta ce pretentii avem de la unul singur care are interes sau nu. Ca managementul a fost prost ca s-a furat sau nu, fiecare parte interesata are dreptul sa ceara in instanta recuperarea prejudiciului. Pana una alta clubul se afla intr-o situatie jalnica si numai adevarati dinamovisti pot ajuta. Sunt aproape convins ca majoritatea vor bate in retragere!
Doamne ce prapastii citesc aici. Nu credeam vreodata ca se poate ajunge aici la dinamo...din contra, ma asteptam la o replica dura din partea lor in sezonul viitor si la un contracandidat serios la titlu, gandind ca din sezonul urmator vor avea parte de sustinere politica. Incurcate sunt caile Domnului...sau ma rog, caile politicului.
dinamo si steaua nu poti sa le compari cu provincia tarane ,aceste echipe au adus faima in europa ,nu taranii tai
Serios? Si am adus eu clubul in starea asta? Ii pasa lui Turcu sau Badea ca eu atatia ani am suferit din cauza lui Dinamo? Nu am bani ca actionar...asa ca ma multumesc cu ce am, ma voi axa pe alte sporturi, la muzica iau premii numai aratarile si homosexualii.....
SPER SA SE PLATESCA DATORIILE PANA PE 28 MAI SI DINAMO SA NU INTRE IN INSOLVENTA, CAMPIONATUL NU AR MAI FI INTERESANT FARA EI, PACAT
Vechea garda stiau ca stau pe un butoi de pulbere. Ca sa scape de scandal i-au dat cartoful fierbinte lui Negoita. Negoita dornic de popularitate a muscat momeala si acum da socoteala pentru toti hotii care sau perindat pe la club.
Bine ca alte echipe precum Poli,Craiova, Vaslui, Bistrita n au primit licenta pentrun ca aveau ceva maruntis datorii si gunoiul de dinamo sta bine merci cu datorii de zeci de milioane de euro in divizia A.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.