Alte știri din fotbal
Demis după promovarea cu Dinamo, Ovidiu Burcă a explicat ce face diferit la Sepsi: „De data asta...”
0
„Fapta nu există” » Mircea Sandu, achitat în „Dosarul Buftea”! Burleanu spera să recupereze sute de mii de euro
0
Sepsi dă lovitura în minutul 89! Surpriză mare la Mioveni
3
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
6
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
1
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
2
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Lovitură totală: încă un gol de lângă Drăgușin
5
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
@inima_de_caine Ne-am obisnuit deja cu anomaliile astea. Si cei de la federatie viseaza ca suporterii sa fie amestecati pe stadion si sa nu mai fie garduri care sa desparta galeriile. Ha Ha
rusinica stelutelor bah 30 de baietei veseli si tulo neica pe parleaz dupa seecera si ciocan bah vai si amar ce mai fugeau maimutoi m-am cracanat de ras , o singura dilema dac erau 500 ce draq faceati fetelor ....................
sunt stelist si voi muri stelist dar cea ce se intampla la acest club e rusinos, josnic, umilitor! urat si gestul suporterilor care au sarit la bataie contra rapidistilor. aia nu merita sa fie pe stadioane! cred ca romania are cel mai urat campionat din europa ,in toate sensurile!
cum a spus-o suporterul lui dinamo.. Dc rapidsiti au fost cei evacuati??? au avut bilet la meci.. nu au sarit la bataie.. au scandat numele echipei favorite.. doar la noi se poate intampla asha ceva
Noi cu dinamo nu batem pe nimeni ,decat pe steaua:P FZR
MULTUMIM PANCONEEEEEEEEEEEE...........RESPECT PE VIATZA !!!!!!!!!!!!!
Cred ca am ajuns o tara bananiera. Mai lipsea sa le dea si cate o amenda rapidistilor evacuati si sa-i felicite pe batausi.
de unde sa sara suporterii stelei la bataie, cand au vazut ca incep sa strige baietii RAPID nu stiau cum sa fuga mai repede, in conditiile in care erau de 10 ori mai multi :))
România, ţara tuturor imposibilităţilor! Să cumperi bilet la meci, să scandezi numele echipei favorite, să sară la bătaie "suporterii" celeilalte echipe, iar tu să fii evacuat şi cei care au vrut să provoace scandal să fie lăsaţi în continuare în tribune fără a se lua nici o măsură împotriva lor... aşa ceva... e posibil doar în liga lui Mitică, cel care, în genialitatea lui scelerată, a avut ideea interzicerii suporterilor echipei oaspete pe stadioane! În mod cert, Mitică şi acoliţii lui care-şi spun "Liga Profesionistă de Fotbal" s-ar îmbogăţi nu printr-o televiziune în sistem pay-per-view, ci printr-o baie de mulţime în variantă pay-to-spit!
e stadionu plin :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.