Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Integralistul în finala Ligii Campionilor se felicită: „Venirea la PSG a fost cea mai bună alegere din viața mea”
0
„Omul meciului” în finala Ligii Campionilor a dezvăluit cum a gestionat PSG golul încasat în minutul 6
0
Starul lui PSG a privit de pe bancă penalty-urile și admite: „E nevoie de noroc, dar noi...”
0
Căpitanul lui Arsenal a văzut imaginile de la final și laudă un adversar: „E un gentleman!”
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
mare branza! o pocarie de suporteri! se duc sa se bata nu sa vada meciul!
Iti vine sa razi in hohote nu alta. Cum poti sa scrii un astfel de titlu "cei 50 de rapidisti au fost evacuati pt. nu a nu fi luati la bataie de stelisti!" :)))))))))))) llooooooool..... Se vede si de pe Jupiter cum oile fug ratacite prin stana cand au vazut lupul!!!!! Doamneeee ce mult imi place sa-i vad cum o iau printre si sub garduri! =))))))
nu au fost numai 285, au fost 285 pe care ii stie bulgaru, dar am fost si eu si multi altii la meci care tin cu rapidu doar ca inainte de meci nu mai vindeau oile bilete in sectoarele de langa peluza sud si am stat in sectoarele de langa nord. o intrebare oare de ce numai tribuna 1 era plina pe cand peluzele si tribuna 2 goale?? ;) prietenii stiu de ce.
din 40 de postari un singur stelist. ieri erau numai zmei pe aici. s-a vazut inca o data care e cea mai iubita echipa din Romania, pentru cine mai avea dubii.
"Pentru că riscau să-şi pună în pericol siguranţa lor şi a celorlalţi din tribună, Jandarmeria a evacuat de urgenţă sectorul respectiv." - pai voi pentru ce m m voastre erati acolo??? pentru ce m vostri sunteti platiti?
pai nu inteleg de ce au fost dati afara???????? oamenii aia si-au cumparat bilete , este incredibil . atunci s-a li-se returneze banii inapoi
aleee aleee ale ale ale sp.ro si gspeee sa ne sg plileeeee!!!!!!!!
Normal ca fugeau, ca ultrasii rapidisti erau la tribuna 1, unde sunt numai "cetatzeni". Daca erau in peluza probabil altfel ar fi stat treaba. Oricum, urat ca i-au evacuat, chiar fara niciun drept pana la urma. Cat despre MM, omu' e copt. E un om rau, cu 2 fetze, marshav, care inca nu intzelege ca sportu' asta, si de fapt sportu' in general, e facut pentru suporteri nu pentru propriul plac. Ne va mai trebui ceva timp sa intzelegem asta, dar dupa cum vad, incep sa se cearna lucrurile. Nu se mai uita nimeni, nu mai au unde sa vanda drepturile TV pentru ca ne-a ajuns cu mizeria asta. Cuvantul care tre sa primeze e BOICOT! :D
Bravo George Copos....frumos gestul! Sa stea jijica cu sclava biciclista sa priveasca cum sunt injurati si batuti in teren :))):))
ce fugeau oilee :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.