Comentarii (39)
 •  19 Septembrie 2009, 07:27

Ce sisteme de joc ?Stoichita habar nu are de antrenorat !Ciobanul il va da afara dupa meciul cu Pandurii !Steaua va incasa un 2-0 sec! Un mesaj pt suporterii stelisti:Luati atitudine daca nu vreti sa terminati campionatul pe 12 !sau sa retrogradati !Ciobanul va face echipa de ras !

 •  19 Septembrie 2009, 06:34

Curaj, Mihai si succes! A venit si timpul tau! Mi-a placut acel "Steaua e mierea din glontul patriei!" se vede ce citesti acasa. Dulce ca mierea e glontul patriei... asta e. vei fi devorat sau vei castiga. eu iti doresc sa castigi si sa readuci poezia Stelei de alta data, aceea din meciul de acasa cu Paris St Germaine

 •  19 Septembrie 2009, 05:55
Postat de pe 19 Septembrie 2009, 05:27

Cu acest sistem ne-au batut grecii cu 6-3>un antrenor care plateste suporterii sa scandeze"Lippi",un antrenor care antrenat echipe puternice ca nationalele Panama si Armeniei.Este sub Bergodi cu 3 clase ca antrenor ,ca metode moderne,si cultura fotbalistica.De fapt avem de-a face cu un "lautar" in meserie.Continua cu aceiasi nonsalanta oiereasca aducerea tuturor nonvalorilor,continua ingroparea echipei de sleahta de oieri de la carma Stelei

Orice antrenor ar veni, personal imi place jocul ofensiv gen barcelona !!! Detest jocul italienesc, gen inter !!! Nu ma intereseaza ce patron sau ce antrenor, ma intereseaza jocul ofensiv, spectacolul fotbalistic chiar daca de multe ori te costa .... !!!

 •  19 Septembrie 2009, 05:27

Cu acest sistem ne-au batut grecii cu 6-3>un antrenor care plateste suporterii sa scandeze"Lippi",un antrenor care antrenat echipe puternice ca nationalele Panama si Armeniei.Este sub Bergodi cu 3 clase ca antrenor ,ca metode moderne,si cultura fotbalistica.De fapt avem de-a face cu un "lautar" in meserie.Continua cu aceiasi nonsalanta oiereasca aducerea tuturor nonvalorilor,continua ingroparea echipei de sleahta de oieri de la carma Stelei

 •  19 Septembrie 2009, 04:17
Postat de pe 19 Septembrie 2009, 02:11

5-3-2 pe faza de aparare si 3-4-3 pe faza de atac.

Si eu gindesc la fel !!!

 •  19 Septembrie 2009, 03:51

Stoichita are niste idei de antrenorat super invekite, preluate de la alti antrenori de prin 90. pai cine naiba mai joaca azi cu 3 fundasi centrali? si as vrea eu sa va mijlocasii aia de banda, care vor juca fundasi, presimt k va juca 5-3-2. dute mihai si vezi de drumul tau, numai performante ai avut peste tot de la otelul pana in panama.

shpagasin
shpagasin  •  19 Septembrie 2009, 03:24

Asta-i intradevar solutia ideala... Cum de nu i-a dat prin cap si lui Bergodi sa joace asa? Ala nu e antrenor... am uitat. Cu fundasii aia divini ai Stelei e numai bine ca vor fi 3, ca 4 deja se incurcau unul pe altul. Si mai ai si un avantaj. Acum, ca a plecat Bergodi, in sfarsit jucatorii vor avea un moral foaaaarte ridicat, ca doar au scapat de tra-la-la ala in care nu aveau incredere si care nu i-a invatat nimic. In final, sper la cat mai multe vizite fericite ale prea iubitului patron...

 •  19 Septembrie 2009, 03:01

"15 meciuri dintr-un total de 34 a cîştigat Stoichiţă la o diferenţă de minimum două goluri în sezonul 1997-1998 al SteleiȚ pai dak el a castigat nici 50% in perioada aia... cu jucatorii aia... cu astia kre ii are akm o sa aiba 25 de infrangeri....pe sistemul asta bergodi din 13 meciuri oficiale are 9 CASTIGATE !!!

felixiulian
felixiulian  •  19 Septembrie 2009, 02:56

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ......Deci pe bune toate mesajele care au fost scrise pt acest articol m-au facut sa uit chiar si de criza financiara ...Bv Bv Bv!!!!la Steaua e o caterinca intre plans si ras..Ghionea spaima batailor prin vestiar ,plesan,tatarusanu,s.a.m.d Becali europarlamentarul totstiutor..Argaseala si restul slugile mediocre ale Marelui evlavios si razboinc al soarelui si becului de 100 de watt,, Romania te iubesc

 •  19 Septembrie 2009, 02:17

nu inteleg ce aveti cu Stoichita...daca nu era el gasea ciobanul pe altcineva, poate chiar un nepot.asa ca in situatia de fata e o solutie.cu echipele mici n-are rost sa folosesti 4 fundasi asa ca sistemul 3-4-3 e cel mai indicat.treaba nasoala e ca tre sa ai 3 fundasi foarte buni si mobili ceea ce la Steaua nu e cazul.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează