Comentarii (39)
 •  19 Septembrie 2009, 02:11

5-3-2 pe faza de aparare si 3-4-3 pe faza de atac.

 •  19 Septembrie 2009, 02:03

bun sitstemul asta numai ca va fi un 5-3-2 nu 3-4-3...

 •  19 Septembrie 2009, 01:51

...cel mai duplicitar si cel mai patron din liga 1 este mulgatorul de berbeci...Daca i-a promis lui stoichita ca-i aduce jucatori atunci sigur nu mai face transferuri si daca il lauda ca-i antrenor bun si-l tine la echipa atunci e clar ca se pregateste sa-l schimbe. Oricum e cel care crede ce spune becali ca tot romanul stie ca pinochio de pipera vb adevarat doar in somn!!!

 •  19 Septembrie 2009, 01:46

si inca ceva: privindu-l pe stoichita in seara asta dand indicatii jucatorilor la antrenament parca l-am vazut pe halagian. ne-am intors inapoi in timp cu 25 de ani. vai de noi....

 •  19 Septembrie 2009, 01:44

asa bai stoichita, bai baiatule. joaca 3-4-3 cu libero. fi revolutionar: revino la sistemul cu libero! ce daca nu se mai foloseste nicaieri in lume libero? le aratam noi capitalisti surpriza tactica. nici n-o sa stie ce i-a lovit. pac pac!

 •  19 Septembrie 2009, 01:43

Suna bine! Nu prea am fost de acord cu demiterea lui Bergodi, dar pe de alta parte tot trebuia o schimbare la Steaua pentru ca nu mergea. Trebuie adusi 3-4 jucatori de incredere, sa te bazezi pe ei. Chiar daca vom pierde puncte, macar sa vedem fotbal. De cand a plecat Olaroiu nu mai avem nici una nici alta. PS: PENTRU TRUSTUL GSP: mai ganditi-va si la oamenii de rand care iubesc fotbalul. Lasati-ne sa vedem fotbal! Va ganditi doar la bani si la binele vostru. Ne-ati oprit si reluarile de pe net.

 •  19 Septembrie 2009, 01:43

bah stoichita sa vezi ce de fundasi iti aduce tz.iganul albanez. Sa vezi cum intareste echipa c0calarul machidon aducand rebuturi gratis sau promovand verze de la echipa 2 a. Cu cuvantul oaiei europarlamentare te poti sterge labuci...

 •  19 Septembrie 2009, 01:40

ce transferuri sa faca, ca pana ajung jucatori noi la Steaua el pleaca. O sa stea cat a stat pedrazini acum 2 ani dupa ce a plecat hagi. vreo 4-5 meciuri :)) L-ati vazut la antrenament cum vorbea? da-i pasa la ala, tu pleaca acolo, dai la alalalt. Asta nu stiu ce antrenor mare se crede.

 •  19 Septembrie 2009, 01:30

lol 3-4-3 chiar vreau sa vad asta cat despre fundasul central il poate aduce de la tineret pe ionut mihai care este ceva in genul lui radoi desi mai greseste pt ca este inca tanar

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează