Comentarii (79)
 •  31 August 2008, 08:40

daca la meciul de aseara au fost 6000 de spectatori la unul cu gaz metan 2000 sunt suficienti.Deja a-ti intrecut masura de la 300 de spartanei frustrati,sa ma pupati in koae si in skula .Va uitati la sampion lig?

 •  31 August 2008, 08:36

ce javre besite:)))))))))))

 •  31 August 2008, 08:33

ce rusine sa fi caine sa se pise toti pe tine!!! ce rusine sa fi caine sa se pise toti pe tine!!! ce rusine sa fi caine sa se pise toti pce rusine sa fi caine sa se pise toti pe tine!!! e tine!!!

 •  31 August 2008, 08:32

Satul nostru sa prospere, Ce-i dinamovist nu piere, De la poarta noului Pâna-n Valea Boului... Daca esti înflacarat, Dinamovist pasionat, E un loc cum altu’ nu-i: DU-TE-N VALEA BOULUI!

 •  31 August 2008, 08:31

E smecher de Bucuresti Dar ca el mai rar gasesti, Pe dinamo reprezinta, E conducator de ginta. -Acuma îmi dau eu seama Ca tot vin aici de-a valma, Nebuni cu flamuri în mâini, Steaguri cu capuri de câini... Vin aici sa se închine, Uneori s-au dat la mine, Atunci rau mi se ura Îi pocneam cu matura! Dar acum vad cum sta treaba Si tot mi-e mai mare graba, Sa pun taxa cu bariera, O sa facem cariera! Satul nostru sa prospere, Ce-i dinamovist nu piere, De la poarta nou

 •  31 August 2008, 08:30

Ducea ratele la iaz Si vacile pe islaz, Tatsu rau îl mai batea, Ca din rachiu îi ciordea. El era militian, Patru clase, un plavan, Ma-sa era tesatoare Casnica si muncitoare. La scoala nu-l prea lasau Tare din scurt îl tineau, L-au lasat numai un an Ca-l vroiau militian. Când era tatsu la ancheta Ma-sa facea la crâsma cheta, Speriau toata lumea, Gratis le dadeau sa bea. Dar pe urma au plecat S-au mutat din sat în sat, L-au luat pe baietel, Nu mai stiu nimic de e

 •  31 August 2008, 08:29

ce mai cenzureaza astia cuvintele

 •  31 August 2008, 08:28

De cum ai intrat în sat, Imediat esti preluat, De un ghid, si faci escala Sa-i vezi coliba natala. La poarta, ca sa se stie, E pusa o butelie, Ca un simbol, ca o stema, Sa fii bine pus în tema. Baba Leana e prin curte, Face treburi mai marunte, Da cu matura si spala Ca-i casa memoriala. Pe ea o si întrebam Vrem mai multe sa aflam: -Zii mamaie cum era, Mititel Cristi Borcea? -Oleu’ muica, eu mai stiu? Asa bine minte tiu, Se ferea mereu de noi, De credeam ca e str

 •  31 August 2008, 08:27

Valea Boului - un sat Poate pe nedrept uitat, E frustrant ca e omis, Foarte rar pomenit, scris. Fiecare sat, se stie, Are un fiu, are o mândrie, Asa cum orice catun Are si un om nebun. Dar sa stiti ca acest sat E foarte apreciat, Orice dinamovist vine Ca la Mecca sa se-nchine Fiindca aici s-a nascut Cel ce de la început, Avea-n sânge imprimat, Pedigree-ul de ratat. Cristi Borcea se numeste Cu frustrarea se-nrudeste, E prieten bun cu blatu’ Sta de crapa capra-n p

 •  31 August 2008, 08:21

Draganescu primeste nota cinci ?????? Care scara de valori v-a determinat sa-i dati nota cinci ???? Arbitrul asta merita cel mult divizia B !!!!!Doi eliminatzi aiurea shi el primeste nota cinci !!! Pt nota doi ce ar fi trebuit sa faca ?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 8
Comentează