Comentarii (79)
 •  31 August 2008, 08:03

EU inteleg la virsta mea,ca unii mai BATRINIORI din generatia mea,AU FOST "NEDREPTATTITII",pe vremea comunismului,dar dupa 20 de ani SA FII FRUSTRAT CIND AI 30-38 ANI e PATOLOGIC cazul,UNOR COMENTATORI si ZIARISTI. Celor CARE NU LE PLACE DINAMO,refuzati SA SCRIETI sau SA VORBITI de EI,dar NU MAI COMENTATI INUTIL,cind CESAR la primul MECI,este ELIMINAT GRATUIT(vezi toate RELUARILE)si VA MAI NUMITI ZIARISTI...poate DERBEDEI literari...

 •  31 August 2008, 07:46

Uite frate, mai nou cuvantul R-A-T-A-T e o injuratura....rusine bey, rusine!

 •  31 August 2008, 07:46

....AHA....era sa uit....a-tzi saracit.....?...cat de stupid mi se pare cant meciul este la intensitate maxima shi voi ieshitzi din decor shi numai ce va aud...: "TRIMITETZI UN SMS LA NR........."suntetzi de tot rasul.....auzi....sunatzi shi vetzi cashtiga un SUPERMOBIL...PTIU...shi care sunt primii trei....?....Voiculesu, tata, mama ,fiica

 •  31 August 2008, 07:42

....BRAVO AL. OBREGIA....asha am sa fac...n-o sa mai citesc cele 2 ziare stupide:...G.S. shi EV. ZILEI....dar ce sa le ceri unor securishti shi comunishti cu shtate vechi de plata,,,,,,la EI, unde-i ordin....CU PLACERE....VAI DE MAMA VOASTRA, pacotoshilor....GATA...v-am bagat destul in seama...shi nici nu o sa ma mai uit pe ziarul asta.....EXECRABIL

 •  31 August 2008, 07:36

...shi inca ceva...spre necazul vostru, imi pare bine de pacea care s-a instalat intre conducatorii dinamovishti shi patronul craiovenilor...toata lauda pentru pushtii Craiovei , sunt f. talentatzi shi entuziashti dar o sa creeze probleme f. mari tuturor echipelor...tzinetzi-o tot asha ....bravo...iar pe Dinamo, echipa mea de suflet , asha cum i-am porcait dupa meciul cu Rapid, ca nu au pus "OSUL", tot la fel ii laud acum pt. daruirea lor....BRAVO AMBELOR ECHIPE....asha trebuie jucat..

 •  31 August 2008, 07:20

chiar nu va este pic de rushine ( ma refer la comentatorii Antenei 1 shi a acestor ziarishti de la G,S. ) sa fitzi atat de ostili acestei echipe , Dinamo.....?....INTOTDEAUNA suntetzi tendentzioshi cu aceasta echipa...de unde titlul vostru ca Dinamo , nu intamplator a pierdut cu Rapid...chiar asha de subiectivi suntetzi...?...cum vroiatzi sa joace in 9 jucatori de camp cu un astfel de arbitru...dupa ce ca ne datzi fotbal, dupa bunul vostru plac....atzi monopolizat tot...sa va fie rushine...

 •  31 August 2008, 05:46

Radu Oprisan da note fara sa gandeasca.Lui Bratu care a irosit cu nesimtire absolut toate ocaziile pe care i le-au creat Danciulescu si Cristea a luat 7 iar cei care au muncit ca disperatii sa-l puna in situatii de gol au luat 6.Va pricepeti la fotbal domnule sau aveti doar un dar de a pune frumos frazele in pagina ?

 •  31 August 2008, 03:41

Pt. "indignatii" de aici: cititi si articolele despre meci din celelalte ziare de maine - ziarul concurent al gsp, si evz-ul. Toti sunt subiectivi mai "obiectivilor" !

 •  31 August 2008, 03:28

@- Razvanica- iti dau acelasi exemplu ca in cazul lui Bratu caruia, cu tot cu ratarile lui, i-am dat nota 7. Daca egala Craiova nu-l decapitai pe Ropotan (ca si pe Bratu evident) pt ca a lasat echipa in 9? Asa judecam. Trebuia sa tina mina in buzunar si cind se spala pe dinti. IN ceea ce priveste nota lui Moti nu coemtnez, eu am dat 7 si dintr-o eroare s-a inteles 6, e doar vina mea.

 •  31 August 2008, 03:23

@- oarecare- oricum multumim pentru comentariu

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează