Comentarii (79)
 •  18 Aprilie 2008, 09:04

nu stiu ce vor face....in cupe....de ce s-a stabilit inainte....ca numai ele...Vasluiul?ce sa mai zicem...bine ca avem si alte campionate....le urmarim pe alea...la nemti e mai civilizat ...la francezi...la olandezi...mi se pare cel mai corect..la noi...nu stiu ce sa mai zic....sa vedem ce fac in cupe...acolo...e examenul

 •  18 Aprilie 2008, 09:03

Bai claudiule, tu esti chiar asa de idiot sau a fost doar un moment de "temporary insanity"? Cum dreaq sa spui k mai bine se duce CFR direct in Liga decat Steaua? Pai tu crezi ca daca CFR-ul a luat 1 pct in 2 meciuri cu Famagusta, face vreun punct in grupe? Acolo ia bataie de la 3-0 in sus de la orice echipa la ce aparare are. Steaua a facut 1 punct in Liga k avea lot destul de slabut si antrenor la fel. La lotul de acum plus faptul k ar putea fi in urna a 2-a la tragerea la sorti, s-a

 •  18 Aprilie 2008, 09:03

Si eu tin cu echipa constanteana, dar nu sunt dobitoc ca tine!

 •  18 Aprilie 2008, 08:59

Nicio echipa din romania nu se califica daca pica cu milan, valencia si tottenham. Nici macar oitele.

 •  18 Aprilie 2008, 08:59

1 punct facut de Steaua in Champions League are valoare infinita.De ce ?Pentru ca toate celelalte echipe din Romania au facut o puncte in toata existenta lor.Iar impartirea la zero..Dar ma rog, asta e matematica si e grea...

 •  18 Aprilie 2008, 08:46

haideti sa fim seriosi daca poli sau urziceni pica cu milan sau oricare alta echipa din alea n-are nicio sansa la fel cum n-ar avea nici dinamo nici rapid

 •  18 Aprilie 2008, 08:44

CFR merita sa se duca direct in grupele UCL pentru ca daca se duce iar Steaua iar nu luam decat maxim 1 punct.

 •  18 Aprilie 2008, 08:41

Merita sa ne bucuram pentru faptul ca n-a ajuns Steaua B sa ne reprezinte in Europa, pentru ca intre aia si Unirea Urziceni e o diferenta colosala de valoare (atunci cand nu se implica Becali).

 •  18 Aprilie 2008, 08:24

aparent ne bucuram de cele 7 echipe care vor juca in cupele europene...si poate ca ele kiar au fatza de uefa(ma refer la ce sa investit), vasluiul o sa faca doar prezenta in intertoto...problema este ca amaratele alea de pct care o sa le castigam se vor imparti la 7, si mai mult ca sigur la ce ekipe am vazut ca poate sa intalneasca poli sau urziceni ele vor iesi din prima...si mai raman ceilalti sa faca pct...sa speram ca o sa fie un an bun in Europa pt noi!!!!hai Romania

 •  18 Aprilie 2008, 08:17

in loc sa fim bucurosi ca avem atatea echipe in UEFA SI POSIBIL 2 IN LIGA comentam gen Becali ca numai STEAUA face treaba in Europa.Toate astea aduc imaginea mult dorita de FRF SI liga si deasupra am ajuns si la un turneu final deci cu tot cu magariile din campionat BRAVO SI SUCCES TUTUROR IN EUROPA(pacat ca beneficiaza niste gunoaie gen sandu si mitica )

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează