Comentarii (92)
caligulaclash
caligulaclash  •  10 Octombrie 2020, 14:45
Postat de adriann_ pe 10 Octombrie 2020, 14:40

In mod normal ciobanul ar trebui sa se alega cu doar penal pentru zadarnicirea combaterii bolilor. Sa fim seriosi, au iesit miraculos niste teste negative (la ce clinica? a ciobanului cumva?) fix pentru meciul cu Dinamo, iar apoi jucatorii sunt din nou pozitivi? Ce mai blesema randoom aseara, i-am zis de atunci ca o sa-i dea Dumnezeu fix e merita pentru ticalosiile alea, si cred ca asta e abia un mic aconto.

ha ha ha. pai chiar aia este *** ca mai sunt 9 zile pana la primul meci si pana atunci se fac toti bine de la Steaua. dar clona fc r joaca fara vreo 5 titulari astazi si daca,castiga craiova clona fc r este ca si desfiintata. ha haha. tu te-ai blestemat si te blestemi in continuare. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sampaolo
sampaolo  •  10 Octombrie 2020, 14:44
Postat de caligulaclash pe 10 Octombrie 2020, 14:44

wtf?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

caligulaclash
caligulaclash  •  10 Octombrie 2020, 14:44

wtf?

sampaolo
sampaolo  •  10 Octombrie 2020, 14:42
Postat de adriann_ pe 10 Octombrie 2020, 14:40

In mod normal ciobanul ar trebui sa se alega cu doar penal pentru zadarnicirea combaterii bolilor. Sa fim seriosi, au iesit miraculos niste teste negative (la ce clinica? a ciobanului cumva?) fix pentru meciul cu Dinamo, iar apoi jucatorii sunt din nou pozitivi? Ce mai blesema randoom aseara, i-am zis de atunci ca o sa-i dea Dumnezeu fix e merita pentru ticalosiile alea, si cred ca asta e abia un mic aconto.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

elgabri
elgabri  •  10 Octombrie 2020, 14:41

*** Covid Saracia Berceni

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_
adriann_  •  10 Octombrie 2020, 14:40
Postat de rammstein_deutschland pe 10 Octombrie 2020, 14:19

care dintre acesti jucatori a jucat cu dinamo ???????? ESTE FOARTE GRAV ACEST LUCRU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In mod normal ciobanul ar trebui sa se alega cu doar penal pentru zadarnicirea combaterii bolilor. Sa fim seriosi, au iesit miraculos niste teste negative (la ce clinica? a ciobanului cumva?) fix pentru meciul cu Dinamo, iar apoi jucatorii sunt din nou pozitivi? Ce mai blesema randoom aseara, i-am zis de atunci ca o sa-i dea Dumnezeu fix e merita pentru ticalosiile alea, si cred ca asta e abia un mic aconto.

murdoch.mysteries
murdoch.mysteries  •  10 Octombrie 2020, 14:36

LE da D-zeu dupa faptele lor ticaloase la hoții gigisti!

rammstein_deutschland
rammstein_deutschland  •  10 Octombrie 2020, 14:35
Postat de sampaolo pe 10 Octombrie 2020, 14:31

A ieșit Randum Crt, ai intrat tu, Udrea?

asta este Prt =)))))))))))))))))))))))))

rammstein_deutschland
rammstein_deutschland  •  10 Octombrie 2020, 14:34
Postat de sampaolo pe 10 Octombrie 2020, 14:31

A ieșit Randum Crt, ai intrat tu, Udrea?

iosif este celalalt muschetar ...l-am ginit si pe ala ...eu cred ca ar trebui sa facem pulic acest lucru sa stie toata lumea ce se intampla pe acest forum !!!! ZIARISTI cu norma de postaci ...doar in romania vezi asa ceva !!! randoom ala a inebunit de cate ori a scris steaua bucresti in dreptul celor de la fcsb ...pt clickbait !!!

sampaolo
sampaolo  •  10 Octombrie 2020, 14:31
Postat de johnwick pe 10 Octombrie 2020, 14:09

N-ai înțeles nimic, așa-i? Pen că ești prost

A ieșit Randum Crt, ai intrat tu, Udrea?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 10
Comentează