Comentarii (92)
rammstein_deutschland
rammstein_deutschland  •  10 Octombrie 2020, 14:25

Ei erau în bază, în izolare. Am chemat preparatorul de la Academie şi a făcut antrenament cu amândoi, pe rând. Cristea facea antrenamente singur, pe bandă, și când era pozitiv. Eu aşa i-am dat vestea. Mă sunase Gigi să îmi spună că a ieşit Cristea negativ şi el alerga pe bandă. E emoţionant. Banda şi-au pus-o pe hol şi ieşea fiecare din cameră şi făcea bandă, unul după celălalt, ca să nu-şi piardă total pregătirea =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) CINE CREDE ACESTE VRAJELI ??? DOAR PROSTII AIA CARE ZIC CA FCSB ESTE STEAUA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

johnwick
johnwick  •  10 Octombrie 2020, 14:20
Postat de sampaolo pe 10 Octombrie 2020, 14:18

Faliment, cocalarule. FC FCSB, echipa proștilor și a ***, e faliment! Nu-i pagubă! Și așa nu aveau nici identitate, nici stadion, nici antrenor și nici suporteri.

Sunteți alții în față la faliment. De miercuri începe depunctarea, primul pas

1017387414979881
Dragan Ionel  •  10 Octombrie 2020, 14:19

Astia nu s-au negativat niciodata. Li s-au falsificat testele si au fost folositi ca bombe biologice.

rammstein_deutschland
rammstein_deutschland  •  10 Octombrie 2020, 14:19

care dintre acesti jucatori a jucat cu dinamo ???????? ESTE FOARTE GRAV ACEST LUCRU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sampaolo
sampaolo  •  10 Octombrie 2020, 14:18
Postat de johnwick pe 10 Octombrie 2020, 14:07

B-ul, B-ul

Faliment, cocalarule. FC FCSB, echipa proștilor și a ***, e faliment! Nu-i pagubă! Și așa nu aveau nici identitate, nici stadion, nici antrenor și nici suporteri.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

johnwick
johnwick  •  10 Octombrie 2020, 14:13
Postat de sampaolo pe 10 Octombrie 2020, 14:06

MM, prostul! Ăia ieșeau pe rând să facă "banda," respirau același aer și se infectau toți. Ce proști sunt FîCîSîBî-istii. Practic MM e fanionul lor. Echipa coate goale, fără identitate și fără stadion, FC FCSB. :))

Crezi că-i ca la voi în coteț, nu se aeriseste? :))

johnwick
johnwick  •  10 Octombrie 2020, 14:09
Postat de sampaolo pe 10 Octombrie 2020, 14:06

MM, prostul! Ăia ieșeau pe rând să facă "banda," respirau același aer și se infectau toți. Ce proști sunt FîCîSîBî-istii. Practic MM e fanionul lor. Echipa coate goale, fără identitate și fără stadion, FC FCSB. :))

N-ai înțeles nimic, așa-i? Pen că ești prost

johnwick
johnwick  •  10 Octombrie 2020, 14:07
Postat de sampaolo pe 10 Octombrie 2020, 14:04

O să câștigați o laie, cum ați câștigat și până acum. Chiar, anul ăsta ziceai că o să fiți în grupele UCL. Unde ați fost când s-au tras grupele la sorți? În urna cu cenușă? :))) Randum, prostul!

B-ul, B-ul

sampaolo
sampaolo  •  10 Octombrie 2020, 14:06

MM, prostul! Ăia ieșeau pe rând să facă "banda," respirau același aer și se infectau toți. Ce proști sunt FîCîSîBî-istii. Practic MM e fanionul lor. Echipa coate goale, fără identitate și fără stadion, FC FCSB. :))

johnwick
johnwick  •  10 Octombrie 2020, 14:04
Postat de Dani Dany pe 10 Octombrie 2020, 13:36

Macar anul asta au o scuza pt. Locul 2 sau 3. Covid-ul...6 ani cei mai prosti din curtea scolii...:)))

Tu vezi cum faceți cu retrogradarea

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 10
Comentează