Comentarii (609)
saviola3_4
saviola3_4  •  23 Septembrie 2020, 02:17

desigur frati stelisti, le-am dat moe inca o data anti stelistilor, noapte buna fratilor, si forza Steaua! Panaaa la moarte, cu Steauaaa pana la moarteeee!

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 02:17

eu nu cred,eu sunt sigur ca te umilesc non stop si o sa te sinucizi. te facem aici poshta si tu spui multumesc. ha ha ha. de clona fc r de ce nu spui nimic. spune bah avo9rtronule.

roja_azul76
roja_azul76  •  23 Septembrie 2020, 02:15
Postat de saviola3_4 pe 23 Septembrie 2020, 02:13

;ogic, notiunea de palmares nu exista pentru judecatori, nu e de competenta lor, e simplu, la TAS nu pot merge, la FRF nu pot merge, o data cu infiintarea noii echipa, o noua sectie de fotbal asa cum bine zic chiar ei, adica wcsa2017 , si au inchis orice sansa de a avea vreodata palmaresul echipei din 1947!:) zzzzero sanse la acel palmares!:) vor fi multe lacrimi printre cei 3 sustinatori ai lui talpan:)))))) noapte buna ROJA, noapte buna RANDOOM! Multa moe anti stelistilor facuti posta azi!:))))

Nb, Savi! N***i!:)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 02:15
Postat de saviola3_4 pe 23 Septembrie 2020, 02:13

;ogic, notiunea de palmares nu exista pentru judecatori, nu e de competenta lor, e simplu, la TAS nu pot merge, la FRF nu pot merge, o data cu infiintarea noii echipa, o noua sectie de fotbal asa cum bine zic chiar ei, adica wcsa2017 , si au inchis orice sansa de a avea vreodata palmaresul echipei din 1947!:) zzzzero sanse la acel palmares!:) vor fi multe lacrimi printre cei 3 sustinatori ai lui talpan:)))))) noapte buna ROJA, noapte buna RANDOOM! Multa moe anti stelistilor facuti posta azi!:))))

noapte buna si hai Steaua :))

roja_azul76
roja_azul76  •  23 Septembrie 2020, 02:14

A cui clona sunt mă, a mea?:)) Chiar mă distrez maxim cum te tăvălește Randoom! Are tot respectul meu! Va face pachet, cate 4-5 o data!:)

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 02:13

iarasi te-ai umilit. si atunci cum naiba Steaua din liga 1 primeste coef. uefa in plus pentru castigarea cce din 1986? si de clona fc r de ce nu spui nimic avo99rtonule. repet,de ce nu te sinucizi,ai avea o sansa mai buna.

saviola3_4
saviola3_4  •  23 Septembrie 2020, 02:13
Postat de roja_azul76 pe 23 Septembrie 2020, 02:09

Asta am susținut și eu tot timpul: conflictele legate de palmares se rezolva la TAS, nu in tribunalele civile! Te adresezi federației, federația sesizează UEFA...asta- i procedura! Dar ei, sărmanii, cum sa demonstreze continuitatea, când ei au renunțat la echipa in 98 și au înființat una noua in 2017? Asta-i și motivul pentru care au apelat la acțiunea în constatare, dar postacii talpanistii habar nu au ce-i aia!:))

;ogic, notiunea de palmares nu exista pentru judecatori, nu e de competenta lor, e simplu, la TAS nu pot merge, la FRF nu pot merge, o data cu infiintarea noii echipa, o noua sectie de fotbal asa cum bine zic chiar ei, adica wcsa2017 , si au inchis orice sansa de a avea vreodata palmaresul echipei din 1947!:) zzzzero sanse la acel palmares!:) vor fi multe lacrimi printre cei 3 sustinatori ai lui talpan:)))))) noapte buna ROJA, noapte buna RANDOOM! Multa moe anti stelistilor facuti posta azi!:))))

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 02:11

ai spus zilnic ca intra in faliment Steaua din liga 1. daca nu este in gaura cum naiba sa intre in faliment. id88iotule. repet,de ce nu raspunzi la intrebarea cu clona fc r? iti este rusine? asa te-am umilit ca iti este rusine.

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 02:10

deci noi te umilim si te facem posta si in mintea ta bolnava tu esti don quijote. ha ha ha. ce ma bucur ca te-am umilit asa de rau ca ti-ai pierdut mintile. ha ha ha. zi mah de clona fc r.

roja_azul76
roja_azul76  •  23 Septembrie 2020, 02:09
Postat de saviola3_4 pe 23 Septembrie 2020, 01:58

suta la suta, nu exista nici un dubiu! nici nu era nevoie sa si-o ia pentru ca niciodata dar absolut niciodata un tribunal civil nu se poate pronunta in privinta palmaresului sportiv, aia e de competenta strict a `justitiei sportive`, de ex comitetul executiv frf, sau TAS, etc:) dar ca tot si-au cerut-o si-o vor lua grav! si nu doar asta, e foarte interesant de vazut cum a functionat clubul steaua cand nu se numea steaua ci ASA, cum s-a facut trecerea cand s-a schimbat denumirea! toate acele treceri ca au fost vreo 4 daca nu ma insel:) mor adi1 si adi2, ei credeau ca fiiind 2 x sute de clone vor prosti milioane de stelisti:)))))))

Asta am susținut și eu tot timpul: conflictele legate de palmares se rezolva la TAS, nu in tribunalele civile! Te adresezi federației, federația sesizează UEFA...asta- i procedura! Dar ei, sărmanii, cum sa demonstreze continuitatea, când ei au renunțat la echipa in 98 și au înființat una noua in 2017? Asta-i și motivul pentru care au apelat la acțiunea în constatare, dar postacii talpanistii habar nu au ce-i aia!:))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 61
Comentează