Comentarii (609)
crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 02:07

ha ha ha. te facem posta te umilim aici in public si tu cedezi psihic. imi place rau de tot. ha haha. daca tu esti in scaun cu rotile nu inseamna ca toti sunt. eu t eumilesc inuman si tu spui multumesc. ha ha ha. ti-am spus,nu te las pana nu te sinucizi.

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 02:04

cu ce fuga? eu te umilesc inuman,hai rapsunde cu clona fc r. eu mai trebuie sa stau aici inca vreo 5 ore asa ca o sa te umilesc pana te sinucizi. spune de clona fc r si pierderea marcii. sau cum te-ai facut de rusine spunand ca clona fc r joaca la baraj de pe locul 5 aia fiind de fapt pe ultimul loc din playoff. ha ha ha

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 02:03

baiete te-am facut sa recunosti ca nu numai ca nu suntem pe minus cu 11 milioane dar ai spus ca suntem pe zero. ha ha ha. da vreau sa te umilesc si cu stanciu. dar de ce nu raspunzi despre clona fc r? ca desrep Steaua din liga 1 tot am discutat. spune de barajul de pe locul 5 si despre p[ierderea marcii. asta nu este tactica,este umilinta inumana,efectiv te umilesc inuman.

roja_azul76
roja_azul76  •  23 Septembrie 2020, 02:02
Postat de crownwell pe 23 Septembrie 2020, 01:59

nu neaga evidenta,omul este efectiv bolnav psihic. ii place sa fie umilit. si nici nu stii ce savurez ca il umilesc inuman in seara asta. mai si este facut poshta de toti de aici. este efectiv o placere.

Bine mă băiatule, chiar ești no. 1, exact cum spunea și Savi!:)

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 02:01

deci recunosti si tu ca nu este pe minus cu 11 milioane de euro. te-am umilit inuman bine ca recunosti. ce fain,am ajuns de la minus 11 milioane la zero. ha ha ha. q.e.d. te-am umilit inuman de rau. ha ha ha

saviola3_4
saviola3_4  •  23 Septembrie 2020, 02:00
Postat de crownwell pe 23 Septembrie 2020, 01:58

esti bolnav psihic rau baiete,de ce nu raspunzi la intrebarea cu clona fc r la baraj de pe locul 5. noi am discutat de premiile alea care ai spus tu ca s-au triplat. acum imi spui ca nu a luat 1 milion ci 860 de mii. wtf? esti bolnav psihic rau de tot. asa te-am umilit ca nici sa raspunzi la intrebarea cu clona fc r nu esti in stare.

corect, ai suta la suta dreptate!

saviola3_4
saviola3_4  •  23 Septembrie 2020, 02:00

il intreaba cineva pe magraon cu ce echipa tine acum ca fcR a pierdut oficial MARCA?:))))))) pentru asta ar trebui sa va prefaceti ca veti dialoga cu un rapidist nu cu un postac anti stelist:D

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 01:59
Postat de tatastrumf pe 23 Septembrie 2020, 01:56

Nu te mai agita, ca ti se umfla vreo vena :)))))))) Pai Cronwel iti tot scrie de o ora ca nu ai dreptate, si ca in 2017 Steaua a facut 10 milioane si tu negi evidenta , uite aici banii facuti de Steaua ( articolul este scris in 2018, si deci cand in articol scrie "anul trecut" se refera la 2017, matematica de clasa a 2-a daca ai facut-o :)))))))))))))))) https://www.telekomsport.ro/oficial-suma-impresionanta-pe-care-fcsb-a-incasat-o-anul-trecut-de-la-uefa-cati-bani-a-castigat-real-madrid-18615094

nu neaga evidenta,omul este efectiv bolnav psihic. ii place sa fie umilit. si nici nu stii ce savurez ca il umilesc inuman in seara asta. mai si este facut poshta de toti de aici. este efectiv o placere.

crownwell
crownwell  •  23 Septembrie 2020, 01:58

esti bolnav psihic rau baiete,de ce nu raspunzi la intrebarea cu clona fc r la baraj de pe locul 5. noi am discutat de premiile alea care ai spus tu ca s-au triplat. acum imi spui ca nu a luat 1 milion ci 860 de mii. wtf? esti bolnav psihic rau de tot. asa te-am umilit ca nici sa raspunzi la intrebarea cu clona fc r nu esti in stare.

saviola3_4
saviola3_4  •  23 Septembrie 2020, 01:58
Postat de roja_azul76 pe 23 Septembrie 2020, 01:53

Pai să scoată actele la interval! De când până când au solicitat palmaresul? Din 47 până în 03? Și ei au cedat echipa în 98! Buna asta! Ei se bazează pe o amarata de constatare primită de la doamna Clătită cu Vișine, care nu are habar de capul ei! Ăștia au creat cu bună știință confuzie între Clubul STEAUA și echipa de fotbal STEAUA, care s-a desprins de club in 98! O să și-o ia în freza original!

suta la suta, nu exista nici un dubiu! nici nu era nevoie sa si-o ia pentru ca niciodata dar absolut niciodata un tribunal civil nu se poate pronunta in privinta palmaresului sportiv, aia e de competenta strict a `justitiei sportive`, de ex comitetul executiv frf, sau TAS, etc:) dar ca tot si-au cerut-o si-o vor lua grav! si nu doar asta, e foarte interesant de vazut cum a functionat clubul steaua cand nu se numea steaua ci ASA, cum s-a facut trecerea cand s-a schimbat denumirea! toate acele treceri ca au fost vreo 4 daca nu ma insel:) mor adi1 si adi2, ei credeau ca fiiind 2 x sute de clone vor prosti milioane de stelisti:)))))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 61
Comentează