Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
te retragi adi2? il lasi pe adi1 singur intre golani? nu vrei mai bine sa mai ramai? mai vorbim si noi asa, amical, depanam amintiri, de exemplu de prin 2015 pe cand erai stelist!:))
Cum bai ***, și tu ești acum vecin cu mine și Virgil!? Pfaiii ... ne-a scăzut deja valoarea proprietăților! :-))) Acum chiar ca vine Sadiku la tine pe jos :-)))) Pe randoom Sadiku l-a așteptat in Parcul Carol dar s-a pierdut pe drum. :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
repet,stiu ca esti bolnav psihic,dar nici chiar asa. ce legatura are faptul ca am scris de 2 ori coman in loc de o data coman si man,cu faptul ca Steaua din liga 1 este pe profit urias. la asta vreau sa imi raspunzi. si repet,o sa te umilesc si o sa prezint commenturile alea pana imi raspunzi clar unde este gresit faptul ca Steaua din liga 1 a facut profit urias in ultimi 4 ani. eu vin cu dovezi clarre. nu cu abureli. nu a luat 15 cu 15 in ultimi 2 ani,dar a luat 12 cu 12. tot aia este. nu a luat 15 milioane din transferuri in ultimi 4 ani ci 23 de milioane,tot aia este. nu schimba cu nimic datele problemei. ca pui 15 cu 15 cu 15 sau 12 cu 12 cu 23,tot aia este si tot acolo da. deci nu te mai umilii singur si raspunde la datele clare.
pfuai de mine, sunt distrus, ma gandesc serios daca sa mai intru pe aici:) mai adi2, tu ai sigur ceva la tartacuta!:)) daca mi-ai da ocazia sa iti demonstrez cat de `real` sunt, numa numa te-as readuce cu picioarele pe pamant! cat ai zice fcR!:D
Normal. Totul este piratat în ziua de azi. Noapte bună. Eu nu mă pricep, mă mai uit, așa, la ceva bun, dacă e promovat.
mie mi-au blocat primul username, aveam saviola 2_7 sau 2_8 nu mai retin, facut acum vreo 10 ani, si apoi m-au blocat si asta dupa vreo cativa ani buni de postari, m-am trezit ca nu mai pot intra. Nu e vb de altceva doar ca atunci apareau si numarul de comentarii la username iar eu eram in top 5 lejer, m-a cam deranjat la momentul ala:))) oricum acel username nu l-am recuperat niciodata:)
...peste 23 de milioane de euro ( stanciu a fost dat pe 9,8 milioane de euro. benzar pe 2 milioane. nita pe 2,5 milioane la sparta. hamroun pe 2 milioane de euro. boludrin 1,5 milioane de euro. chipciu tot in 2016 l-am vandut pe 3,5 milioane de euro. varela pe un milion). deci peste 23 milioane de euro si nu 15 cum am spus eu. asta inseamna ca daca am spus 15 milioane in 2017 de le uefa si inca 15 in 2018 de le uefa,dar de fapt sunt 12 cu 12,tot raman 8 milioane in plus la vanzari fatza de 15 care am spus eu,deci mai mult in medie decat 15 de le uefa. te-am umilit inuman.
Bă Vansoitan, pune ba nene “fluturașul” ăla acum ca sa îl vedem toți! :-)))
ti88gane,unde naibi am gresit,uite aici calculele:in sezonul 2016-2017,Steaua a luat 12 milioane de euro de la uefa. in 2017-2018 a luat 12 milioane de euro de la uefa. pe stanciu,benzar,alibec,hamroun,brazilianul ala a lui sumudica etc. a luat cel putin 15 milioane de euro(dar sunt mai multi bani,100% am uitat ceva jucatori vanduti pe bani). din drepturile tv,sposori,bilete a luat cel putin 4 milioane de euro anual,adica 4x4-16 milioane de euro. din preliminarii in ultimi 2 ani a luat 2 milioane de euro. total,aproximativ 57 de milioane de euro venituri pe putin. iar cheltuielile 11-12 milioane cu jucatori cumparati gen coman,man,tanase,morutan etc. iar pe salarii si cheltuieli adiacente si daca am fii dat 500 de mii de euro pe luna(dar iti spun sigur ca nu au fost mai mult de 300 de mii,tot da 6 milioane ori 4 aka 24 milioane.si surpriza 57-35 de milioane,tot da un profit de 22 de milioane si cu salarile tale umflate. si mai jos este si linkul de le telekom unde spune ca a incasat 12 milioane Steaua de le uefa. plus ca nu a incasat numai 15 milioane din transferuri in ultimi 4 ani ci.....
lol. mai adita, mai adi2, tu tot despre mine vorbesti?:)))) asa e adita, m-ai prins, ti-am spus de fapt eu stau pe bvd basarabia, la 2 minute de stadion, si mai am si un alt username, te las sa ghicesti care:)) si nu am zis niciodata ca sunt fan steaua din 80, din moment ce am mentionat ca s nascut in 83:) ti am spus ca una din primele mele amintiri cu steaua e una dureroasa, in 89, cu milan( aveam 6 ani). tu cam de pe la ce varsta ai inceput sa stochezi pe hard disk? pe la 15 16 ani asa?:)) una peste alta, vad ca te-am traumatizat ca stai cu mine in gura non stop de vreo 24 de ore:) nu pot sa spun ca ma bucur dar nici nu-mi displace:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.