Comentarii (20)
2964764060229270
Benedic Gabriel Duck  •  03 Iulie 2020, 12:28
Postat de cristoforo pe 03 Iulie 2020, 11:57

Sa nu uitam de Roger Milla, care e liber de contract.

Eu nu am făcut pe nimeni prost,dar tu esti evident o greșală a naturii,adică prost a fost tac-tu când te-a făcut pe tine...Absolut,da,babaciunile de la cfr au fost "varză " cu FCSB=STEAUA, idem cu Craiova și mai urmează....INSERAT se spuna nu INSIRAT,dar tu,ca prost al familiei n-ai de unde să cunoști cuvinte de astea grele...Treaba mea dacă mă fac de râs, dar eu sunt bărbat, îmi dau nume,prenume,nu ca tine,care te dai ***...SCÂRBĂ....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cristoforo
cristoforo  •  03 Iulie 2020, 11:59
Postat de Benedic Gabriel Duck pe 03 Iulie 2020, 07:36

Un articol re *** (ne)semnat și neinsemnat....Dar babaciunile de la cfr?????Camora,Viniccius,Deac,pînă mai ieri Culio????Toți au fost fotbaliști buni,dar acum sunt varză și s-a văzut asta și-n meciul câștigat cu noroc chior cu FCSB =STEAUA și-n meciul cu Craiova...Amicalul cu botosenii nu se pune...Ce zici ,ziarist de doi bani,care faci tu sugestii,pe banii altora???Hai să nu mai cumpere Gigi NIMIC ,să vedem ce se va alege de marea ligă întâi....

Mare prost mai esti! Tu ii compari pe Camora, Vinicius sau pe Culio cu epavele insirate in acest articol? :)) Si lasa vrajeala cu FCSB=STEAUA. Te faci de ras.

cristoforo
cristoforo  •  03 Iulie 2020, 11:57

Sa nu uitam de Roger Milla, care e liber de contract.

jaleimensa
jaleimensa  •  03 Iulie 2020, 09:55

Sunteti mirobolant de penibili...

dora
dora  •  03 Iulie 2020, 09:41

Serban de la Dinamo !

ishhhhhhhh
ishhhhhhhh  •  03 Iulie 2020, 09:10

Mansour? Tipul ala care zicea despre cum veneau peace-de la stadion sa injure pe Poli Timisoara? Nicio sansa, ar sfarsi mai rau decat Gnohere :)))

marynboy2000
marynboy2000  •  03 Iulie 2020, 08:22

Tabloid,''frumos ''articol mai aveti sa scrieti de cruduta ca o vrea jiji la echipa pentru ridicarea moralului!!!pacat ca nu se semneaza ziaristul in cauza!

2964764060229270
Benedic Gabriel Duck  •  03 Iulie 2020, 07:43

Jignitor este ceea ce ați lăsat sa apară voi la adresa familiei unui om care bagă bani în fenomenul ăsta, nu ce am scris eu,dragă redacția de doi lei...Sunteti mai odiosi ca cenzura lui Ceaușescu. .

2964764060229270
Benedic Gabriel Duck  •  03 Iulie 2020, 07:36

Un articol re *** (ne)semnat și neinsemnat....Dar babaciunile de la cfr?????Camora,Viniccius,Deac,pînă mai ieri Culio????Toți au fost fotbaliști buni,dar acum sunt varză și s-a văzut asta și-n meciul câștigat cu noroc chior cu FCSB =STEAUA și-n meciul cu Craiova...Amicalul cu botosenii nu se pune...Ce zici ,ziarist de doi bani,care faci tu sugestii,pe banii altora???Hai să nu mai cumpere Gigi NIMIC ,să vedem ce se va alege de marea ligă întâi....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cristoforo
cristoforo  •  03 Iulie 2020, 07:03

Bune sugestiile. Parcă-i văd la prânz pozând-se cu televizorul. :))

  • 1
  • 2
Comentează