Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
0
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
0
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Pauză pe Arena Națională
12
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
pai daca vreunii vin la margine sunt chiar prosti...de ce sa nu folosest metoda cea mai practica?
Aha si alti sunt mai prosti si vin la marginea terenului dupa ele , doar stelistii sunt cei mai smecheri din lume si se plimba cu pungutele pe teren ? :)))
Cand noi eram crestinati de Apostolul Andrei voi mongoloizii din Gruia erati inca in copaci in Asia in Muntii Altai si Arpad Zoltan era cel mai tare babuin din copac .
Doar 23! :))))))
Ia-l de mana pe Tembelul nr 1 de pe forum, mongoloidul Alpin , trompeta Budapestei care a afirmat de zeci de ori pe forum ca Steaua nu a castigat pe teren Cupa Campionilor Europeni ci a fost cumparata de Ceausescu !
He-He! uite cine vorbea. Ha Ha.
S-a terminat cumva anul si nu au aflat redactorii GSP-ului !?
Numai branza de oaie e naturala, nu? :))))
se folosesc pungi ca sa poata fi aruncate pe teren. recipientele de plastic nu le-ar putea arunca bourceanu in mijlocul terenului
Oare cum ar arata o statistica a Stelei cu greseli de arbitraj pro/contra pe acest sezon?! He-He! Oare de ce nimeni de pe Dambovita n-o intocmit o asemenea lista in acest an? He-He! E dulce branza albaneza, dulce tare...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.