Comentarii (7)

ligax  •  26 Iulie 2011, 20:28

Noi nu mai avem mult de asteptat si ne intoarcem acasa! Hai "U"!

double07  •  26 Iulie 2011, 17:58
Postat de alex_cainele pe 25 Iulie 2011, 14:21

U Cluj si Petrolul sunt singurele care au motive valide si singurele care ar trebui sa evolueze in deplasare. Dupa ce naiba au pus sisteme de supraveghere pe stadioane daca nu sunt eficiente? Militzica ne promitea ca odata cu Legea 4 se termina asta cu suspendarea terenului. Pedeapsa colectiva e cea mai mare nedreptate posibila. Cluburile alea pate au si abonati, pe ei cine ii despagubeste? Asta e marele plan bai Mitica, sa goliti stadioanele ca sa manance televiziunile? Acum ca nu mai sunt Timisoara si Craiova in Liga 1 o sa aveti o medie demna de liga 2 din Azerbaidjan. Uitati-va la Budesliga si invatati de acolo!!!

corect de 3 ori !!! bravo!

beeswax106  •  25 Iulie 2011, 16:09

liga satelor

claudiano  •  25 Iulie 2011, 15:30

ce mafioti mai sunt astia de la federatie dragomire da-ti demisia auzi fc brasov nu poate juk pe propriul teren ca a aprins 3 fumigene si lui steaua ia redus suspendarea la o etapa din 3 de ce pt ca sunt bucuresteni sunt mai cu mot ei sau altor echipe nesimtitii..te doare capul cu liga 1 rusine...jos mafia de la frf

tzifrea  •  25 Iulie 2011, 15:00

Nici Pandurii Tg.Jiu nu joaca primele doua etape acasa, ci la Drobeta Turnu Severin.

viorescu  •  25 Iulie 2011, 14:21

Eh, daca ar fi fost dragomir in locul lui pascu si era bine aruncata torta aia...

alex_cainele  •  25 Iulie 2011, 14:21

U Cluj si Petrolul sunt singurele care au motive valide si singurele care ar trebui sa evolueze in deplasare. Dupa ce naiba au pus sisteme de supraveghere pe stadioane daca nu sunt eficiente? Militzica ne promitea ca odata cu Legea 4 se termina asta cu suspendarea terenului. Pedeapsa colectiva e cea mai mare nedreptate posibila. Cluburile alea pate au si abonati, pe ei cine ii despagubeste? Asta e marele plan bai Mitica, sa goliti stadioanele ca sa manance televiziunile? Acum ca nu mai sunt Timisoara si Craiova in Liga 1 o sa aveti o medie demna de liga 2 din Azerbaidjan. Uitati-va la Budesliga si invatati de acolo!!!