Comentarii (49)
fcsb.86
fcsb.86  •  14 Ianuarie 2014, 11:36

Ma uit la alegerile de acum si parca suntem cu 20 ani in urma, din toti candidatii nici unul nu este macar aproape de perfect. Toti au lipsuri mari de tot.... un lucru e clar... tot rau o sa fie dar cred ca ne-am invatat in 23 ani de la revolutie plus ce a fost si inainte de ea. Asa ca...

fcsb.86
fcsb.86  •  14 Ianuarie 2014, 11:34
Postat de neuer1606 pe 14 Ianuarie 2014, 11:31

Cunostintele lui s-au vazut la Chindia si Scoala Gică Popescu....

Pai da, chiar au fost. Sunt foarte multi jucatori in Liga 1 plecati de la academia lui. Daca te referi la treaba cu insolventa iti spun sincer ca nu conteaza, legea insolventei este facuta prost, toti o aplica ca sa scape de taxe, nu are nici o importanta cu managementul celor de acolo, a fost o smecherie, au fentat taxele si bravo lor (cazul Otelul, Rapid, etc.). Sa nu comparam academia lui cu cea a lui Hagi, alti bani la Hagi si alti sponsori.

bamse1901
bamse1901  •  14 Ianuarie 2014, 11:31

bune intrebari sa vedem daca raspunde, daca nu e un mojic cu tot respectul fata de cariera lui de fotbalist

neuer1606
neuer1606  •  14 Ianuarie 2014, 11:31

Cunostintele lui s-au vazut la Chindia si Scoala Gică Popescu....

mad_musu
mad_musu  •  14 Ianuarie 2014, 11:30

ca realizari dpdv managerial in fotbal cei mai buni ar fi Burleanu si M Puscas Gica Popescu este patat cu cazul Bratu... iar chestia aia cu Poiana Brasov cred ca este o eroare manageriala a lui Mircea Sandu si a antrenorului din acea perioada a nationalei - acestia nu ar fi trebuit sa il mai convoace pe Gica Popescu

whiteredarad
whiteredarad  •  14 Ianuarie 2014, 11:26

Va raspund eu : ! Sondajul vostru cu cine trebuie sa fie presedinte e trucat. pe primul loc ar fi no name Burleanu,plus ca multi spun "altul". Deci in ideea acestui articol..2Prima intrebare e gresita. Autoritatile i-au pus piedici (nu facilitati!) 2.O fi scris informari,,dar astea nu au adus atingere,necazuri,nimanui. Dar S.R. Stanescu ?3.Sa stiti averea ar fi logic,dar situatia afacerilor e cam prea de tot/De ce sa va spuna?4Proiectul l-a detailat destul. Nu pricepeti ?. 5.Nu a fost M. Sandu dusmanul lui etern ? Ce afaceri sa aiba cu el ? 6/.A dat banii inapoi imediat,nu stia ca ce a facut este ilegal. Citi au mai dat banii inapoi imediat ?7 Si Piturca este condamnat!

alexandru_p
alexandru_p  •  14 Ianuarie 2014, 11:24

o nenorocire mai mare decat cu m sandu daca vine gica popescu! ne ducem de rapa cu asta, care e si prost si hot. altii macar erau mai destepti, dar asta le fura si le strica pe fata si nici asa nu'i iese! PRAPAD!

adrianmiha
adrianmiha  •  14 Ianuarie 2014, 11:21

Ce bine ca nu voteaza analfabeti gen ALFABETA ! Mai pune mana pe o carte ! Nu curenteaza ! Niciodata nu e prea tarziu sa inveti limba romana .Indiferent daca mamica sau taticu nu au avut timp de tine.

neuer1606
neuer1606  •  14 Ianuarie 2014, 11:20

Ăsta pe unde a fost, a lasat numai prapăd în urma lui.

speedy73
speedy73  •  14 Ianuarie 2014, 11:19

mie singura intrebare deplasata mi se pare aia cu securitatea. dar nu pot sa nu observ ca nu-l intreaba nimic referitor la ce are de gand sa faca pt a pune fotbalul romanesc pe un drum bun...sau macar ascendent

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează