Comentarii (49)
chimistul_99
chimistul_99  •  14 Ianuarie 2014, 11:16

interesant subiectul . Cred ca GSP trebuie sa procedeze la fel si cu ceilalti candidati . Cate "subiecte interesante" ascund oare pretendentii la sefia FRF. Vasile Avram, Puscas , etc . Mai putin S .Raducan. El nu stiu ce cauta pe acolo...

alfabetta
alfabetta  •  14 Ianuarie 2014, 11:15

Eu mai pun o ÎNTREBARE - acelaş întrebare - către domnii jurnalişti Justin Gafiuc şi Gabriel Berceanu: Întrucât mama D.voastră nu este virgină, cu respect vă-ntreb au fost CQURVE ănainte sau după ce s-au căsătorit cu TATĂL D.voastră ?

florinf1
florinf1  •  14 Ianuarie 2014, 11:13

Gica Popescu = marioneta fratilor Fecali

gerula9mm
gerula9mm  •  14 Ianuarie 2014, 11:12

NUMAI DE FOTBAL NU IL INTREBATI!

juliusmad
juliusmad  •  14 Ianuarie 2014, 11:11

raspunsul la toate intrebarile e....da

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  14 Ianuarie 2014, 11:08

Dap,schimbam un hot cu altul..doar atat se poate? sau doar atat se vrea? chiar nu mai avem nici o sansa sa o luam pe drumul bun,corect??

gabriv
gabriv  •  14 Ianuarie 2014, 11:05

Daca-l condamna pe Gica P pana la alegeri, ramanem cu Nasu!

yogibear
yogibear  •  14 Ianuarie 2014, 11:00

Lasa-ne!!! Nu avem nevoie de unul ca tine!!! Plecati si tu si ala cu statuile din aur!!! Cata nesimtire sa ajuti un puscarias!!!

vi.veri.veniversum.vivus.vici
vi.veri.veniversum.vivus.vici  •  14 Ianuarie 2014, 10:57

Puteti sa-l intrebati orice.Omul o sa fie presedinte FRF.Sandu in momentul asta santajeaza pe toata lumea sa-l voteze pe "Baci".Are nevoie de un protejat care sa-i ia locul...Popescu e numai bun.Iar noi ne meritam soarta daca punem la presedintia FRF un INCULPAT ....inseamna ca nu se doreste nici o schimbare,se doreste doar continuarea mizeriei in care suntem de ani buni.....

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează