Comentarii (45)
 •  05 Aprilie 2010, 08:54
Postat de pe 05 Aprilie 2010, 01:16

eu nust la ce tot va agitai atata astia cu seteaua ca v-am batutu de doua ori si in sezonu asta oricum nu o sa luati campionatu cu arpacasii aia si cu banel nust ce sa zic in calitate de dinamovist cel mai periculos adversar vad in cfr

eram curios sa cunosc parerea coperativei.

 •  05 Aprilie 2010, 06:43

'Doar patru puncte despart primele şase poziţii, lucru unic în fotbalul european cu 9 etape înainte de finalul campionatului.'In campionatul Frantei lupta e si mai stransa ...6 echipe pe 3 puncte...asta demonstreaza ca 'inca mai e niste unii care ia banii degeaba' asa ca sa ne smtem bine ...cand scriem...

 •  05 Aprilie 2010, 01:16

eu nust la ce tot va agitai atata astia cu seteaua ca v-am batutu de doua ori si in sezonu asta oricum nu o sa luati campionatu cu arpacasii aia si cu banel nust ce sa zic in calitate de dinamovist cel mai periculos adversar vad in cfr

bombon
bombon  •  05 Aprilie 2010, 00:20

Stoichita (umilit in fatza sotiei si copiilor de ciobannul legionarr), Talnar (umilit zilnic de Dinu) si Sabau (prea naiv si fraier) nu vor face fatza, clar, si vor claca. Dintre romani Lacatus si Andone par caracterele cele mai puternice, dar Andone de-abia a venit si inca face cunostinta cu jucatorii, nu cred ca va avea fortza pe final. Levy si Mandorlini sunt ultra-caliti. Sunt mai puternici si decat pot intzelege jurnalistii. Raman, deci, 3: Vasluiu, Urziceniu si CFR, asa cum am prezis!!!

 •  04 Aprilie 2010, 23:11
Postat de steaua...ucl pe 04 Aprilie 2010, 22:39

eventual la casetofon ca de cd nu mai au bani...in iarna asta au scapat cum au scapat de banci stai sa vezi la vara daca nu castiga nimic...se desfinteaza!!!!ce imn ce UCL au sa moara odata cu visul!!!o sa treaca inca 3 randuri de generatii de suporteri si ei tot nu vor juca in UCL...

decat ca voi, ciuca batailor...

steaua...ucl
steaua...ucl  •  04 Aprilie 2010, 22:39
Postat de pe 04 Aprilie 2010, 22:08

cand o zbura porcul se va auzi si imnul CL in groapa :)

eventual la casetofon ca de cd nu mai au bani...in iarna asta au scapat cum au scapat de banci stai sa vezi la vara daca nu castiga nimic...se desfinteaza!!!!ce imn ce UCL au sa moara odata cu visul!!!o sa treaca inca 3 randuri de generatii de suporteri si ei tot nu vor juca in UCL...

 •  04 Aprilie 2010, 22:37

Este clar cine este mai bun daca se face clasamentul primelor 7, 8 clasate....Dinamo trebuie doar sa le-o mai dea la papacioc tu.ciur.iilor, la payson de la Vaslui si lu rotofeiu cu fulgeru bragadiru...problema e ca franarii, payson-ul de la Vaslui si eurociobanul infractor se ocupa de mismasuri si competitia nu se desf doar pe teren, rotofeiu mai pune si el presiune pe arbitrii desi pe el il ajuta arbitrajele mai mult decat pe altii...Forzza Dinamo, va mancam ficatii ...

 •  04 Aprilie 2010, 22:35

Țălnar .. e un antrenor foarte bun ... defapt cel mai bun dintre toti 7 [ parerea mea de dinamovist :)) ]

steaua...ucl
steaua...ucl  •  04 Aprilie 2010, 22:33
Postat de pe 04 Aprilie 2010, 18:46

cel mai valoros e andone si experimentat e andone dar nu are cum sa faca minuni la rapid...mandorlini nu e antrenor ci doar are noroc cu echipa legata la cluj la fel si levy. lacatus e pe val si vasluiul va prinde sigur europa league. stoichita e praf la fel si echipa si jocul prestat..norocul, timiditatea si gafele adversarilor o tin pe steaua acolo unde e talnar stie sa gestioneze momentele grele are si echipa legata la dinamo dar n-are aparare forta ..sabau e praf timisoara nu is merita locu

daca tu zici ca talnar e antrenor atunci esti praf !!!nu talnar face echipa la dinamo!!!esti dinamovist si nici macar atat nu sti...vai de capul tau...dinamo are sa cedeze spre final si tot nu prinde primele 2 locuri...nici macar 3...

 •  04 Aprilie 2010, 22:09

ce vorbiti ma??cu toate accidentarile lotului de la FC VASLUI noi o sa luam primul tiltlu in MOLDOVA.HAI LACA da dovada ca ai si stofa de antrenor.FORZZA GALBEN VERZII

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5
Comentează