Comentarii (17)
titiduru22
titiduru22  •  05 Ianuarie 2017, 17:09

Ne-am mai linistit , daca a zis-o Perpelitul asta ...

johhny_cage
johhny_cage  •  05 Ianuarie 2017, 11:39

Mă distrează mult toate părerile acestor jucători mercenari care au fost păcăliți de oier. Aceste păreri sunt degeaba, din punctul meu de vedere, toți acești jucători ar trebui sa-l dea in judecata pe oier pentru că le-a ascuns echipa pentru care semneaza. Orice buboi se sparge, e timpul pentru adevărata Steaua Bucuresti, noi suporterii reali ne simțim ca și cum am scăpat de un dictator incult, pușcăriaș, bădăran etc. Cine il susține în continuare, să caute pe YouTube o compilație cu Gigi Becali, poate ați uitat cat rău a făcut în toți acești ani.

stelbz
stelbz  •  05 Ianuarie 2017, 09:43
Postat de khal_37 pe 05 Ianuarie 2017, 09:34

Ai sa-ti spun ceva nenea...mai m are bucurie nu am simtit ca si atunci cand rapid s-a desfiintat....echipa nu mai exista, palmaresul s-a evaporat odata cu societatea desfiintata. Caralii nesimtiti si aroganti ca tine nu mai au altceva de facut decat sa sufle in bota cum se spune, fara echipa, fara trecut si fara viitor. Hai sictir si bogdaproste nenea.

Am speranta la noul Ministru al Apararii ca va interveni si ii va pune o TALPA acestui mizerabil facator de procese penibile intre CSA si FC Steaua Bucuresti. Sunt si judecatori(aserviti mafiei Talpan) care se prefac a nu intelege REALITATEA EVIDENTA: actuala FC Steaua este CONTUATOAREA fostei Steaua dinainte de 2003. Ce e asa de greu de inteles. E simplu !

khal_37
khal_37  •  05 Ianuarie 2017, 09:34
Postat de Nicolae Matasa pe 05 Ianuarie 2017, 08:10

eu spun sa fie in tribuna cu toate neamurile lui poate asa se umple stadionul

Ai sa-ti spun ceva nenea...mai m are bucurie nu am simtit ca si atunci cand rapid s-a desfiintat....echipa nu mai exista, palmaresul s-a evaporat odata cu societatea desfiintata. Caralii nesimtiti si aroganti ca tine nu mai au altceva de facut decat sa sufle in bota cum se spune, fara echipa, fara trecut si fara viitor. Hai sictir si bogdaproste nenea.

khal_37
khal_37  •  05 Ianuarie 2017, 09:31
Postat de crotalie pe 05 Ianuarie 2017, 08:08

Marca becalifera nu ne-o poate lua nimeni si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

Bine Talpan nota 2, stai jos.

khal_37
khal_37  •  05 Ianuarie 2017, 09:30
Postat de Nicolae Matasa pe 05 Ianuarie 2017, 08:10

eu spun sa fie in tribuna cu toate neamurile lui poate asa se umple stadionul

Eu spun sa-ti vezi de treaba ta ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

777677939019551
Nicolae Matasa  •  05 Ianuarie 2017, 08:10

eu spun sa fie in tribuna cu toate neamurile lui poate asa se umple stadionul

crotalie
crotalie  •  05 Ianuarie 2017, 08:08

Marca becalifera nu ne-o poate lua nimeni si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

corectu
corectu  •  05 Ianuarie 2017, 08:07

Steaua este unica,este cea din Liga I.Cu totii o stim.

poison
poison  •  05 Ianuarie 2017, 06:38

Steaua in sus, Steaua in jos.. Simtiti cum dispar veniturile (nemeritate) ale fituicii gsp daca Steaua nu va mai exista? Va e frica? Haideti sa va dau eu niste subiecte: 1) ieri s-a disputat Tottenham vs Chelsea. Un suporter de pe WHL a fost prezent si la meciul Stelei cu Villareal - faceti repede un articol, tocmai v-am dat elementul de conexiune dintre derbyul londonez si steaua. 2) Un jucator care a inscris in poarta Stelei in anii 90 a fost vazut fumand - Titlu ''De la meciul cu Steaua din '90 nu-mi mai pot stapanii emotiile si m-am luat de fumat! Frica de Steaua m-a adus aici.'' 3) Autocarul cu care Steaua s-a deplasat la un meci cu CSM Resita a fost gasit abandonat intr-un parc de masini - Titlu ''Steaua, ce meci mare!'' (sanchi, lume intra fiindca o sa creada ca fcsb a jucat un amical si a castigat ;) ).. Va mai zic si poimaine, bagati cerneala cu astea 3..

  • 1
  • 2
Comentează