Alte știri din fotbal
Ilie Poenaru a semnat și a început un nou capitol: „O provocare! Vă zic bugetul, stadionul e impecabil”
0
Rapid - Dinamo Kiev, amical de lux pentru giuleșteni în Austria
0
Universitatea Craiova a închis al cincilea transfer al verii! Contract pe trei ani + toate detaliile financiare
3
Rapid a anunțat oficial al 4-lea transfer al verii și a pornit furtuna: „Satelit. Luăm toate resturile”
1
Știri din fotbal internațional
Oficial: Tottenham, 99 de milioane de euro pentru fotbalistul cu două retrogradări consecutive
0
Lamine Yamal agită spiritele: „Îl așteptăm la Barcelona cu brațele deschise”
0
Croatul care a jucat mulți ani în România crede că Ronaldo va fi eliminat de la Mondial: „Mai echipă”
0
Vești de la impresarul lui Enzo Fernandez: „Analizăm opțiunile”
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
1
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Guvernul Bolojan decide dacă sesizează CCR după procesul deschis de Lia ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Colecția de argintărie a lui Mihai Caraman, scoasă la licitație. Biografia ...
Libertatea
“Daca” si “ar fi” :))) Daca existau jurnalisti cu coloana vertebrala dreapta in gsp nu am fi avut 28 de articole legate de puscariasul Cuobandante din 30. Fact!
România, cluj, anul 2022 !...Hai FCSB !...
Cei care v-ati bucurat la caderea nocturnei , sa dea Dzeu sa nu mai prindeti Craciunu !!!
Macar daca pierde chfereaua puncte are Petrescu pe ce sa dea vina.
V-a dat inaltpresfantul si mataniile ca sa faceti rugaciuni sa cada iar nocturna ?Sunteti mai mult decit penibili !
Se vede profesionalismul CFR-ului in era Nelutu...nici macar nocturna nu mai merge. Noroc de Arpi care a facut stadionul si a construit brand-ul CFR aproape de la zero, cu tot respectul pentru generatiile anterioare.
Supercupa Germaniei cu 4 minute ramase,scor 3-4 si voi va ganditi pe ce pagina sa o puneti maine pe Prodanca
Eu cred ca e vina lui Rusu! Bogdan, nu Putin! )))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.