Alte știri din fotbal
Scandalos! Ce se auzea din vestiarul Craiovei, în timp ce Adrian Rus era la interviuri: „Să moară...!”
0
Dani Coman s-a convins: „Ea e 90% campioană”
0
Bogdan Andone surprinde: „Aștept un joc să pierdem cu 5-0, să dorm liniștit!”
0
Pe primul loc, cu trei puncte avans, Filipe Coelho tot se ferește să discute despre titlu: „De când am venit, pe asta mă concentrez”
0
Știri din fotbal internațional
Cosmin Contra, bătut zdravăn în ultima etapă din Qatar » Pe ce loc a terminat echipa lui
0
Îl mai ții minte? „Regele loviturilor libere” este de nerecunoscut astăzi
0
Marcus Rashford a ales echipa pentru care vrea să joace în sezonul viitor
0
Kylian Mbappe, din nou pe tușă! » Cât îi va lipsi lui Real Madrid și ce se va întâmpla cu francezul la El Clasico
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Statele Unite au fost „umilite” de Iran, spune cancelarul german Friedrich ...
Libertatea
Destinația unde o bere costă 1 euro și mâncarea 3 euro: „Capitala, un mini ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, în căutare de susținere pentru un guvern minoritar, dar ...
Libertatea
Oferta pentru Coman a fost foarte serioasa. Dar... INEXISTENTA! Cum sa cada un transfer care nu s-a discutat decat in visele lui Becali?!
Cum sa cada bre ceva care nu a existat ?? Avem pesti mici si pesti mari ...hai sa va dau pestisori !!
Hai ca s-a prins in sfirsit si infractorul asta ca era goanga cu transferul,ce vreti,el gindeste mai greu.Altfel,orice jucator profesionist ,,poate juca oriunde in spatele virfului''.Total neinteresant pentru orice club de marca.Nimeni nu cumpara un neica nimeni gen ,,optar-decar'' care nu e nici mijlocas,nici extrema,nici virf,nici inter nici nimic.
Ce rost ar fi avut?...
A zis și infractoru` ăsta un adevăr: "...nu ştiu cât de serioasă a fost oferta lor." Trebuie să fii efectiv *** să crezi că americanii dădeau 9 milioane de euro pe jumătate din Mocan.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.