Comentarii (39)

t0ni  •  24 Februarie 2014, 02:22

stelist, manelist, fotbal ioc si-n plus si stirb,...cum naiba sa te mai placa pitipoancele?! ;-)))))))))))))

maryan72  •  23 Februarie 2014, 17:36
Postat de ricco pe 23 Februarie 2014, 15:41

Dentisti de Romania... NICI UNUL NU STIE MESERIE !!!.... NISTE PIRLITI !!!...

materialul pe care s-a lucrat a fost prost si nimeni nu garanteaza lucrarea atunci cand dai cu dintii in gard .

ricco  •  23 Februarie 2014, 15:41

Dentisti de Romania... NICI UNUL NU STIE MESERIE !!!.... NISTE PIRLITI !!!...

djeurofighter  •  23 Februarie 2014, 12:18
Postat de valah7mai1986 pe 23 Februarie 2014, 12:10

echipa aia era ”masina de jucat fotbal”, multumesc lui Dumnezeu ca am facut parte din galeria acelor ani si am stat peste 30 de ore non stop la aeroport sa astept Cupa Campionilor Europeni. O asemenea senzatie este unica.

Asteptatul sau statul la coada era un sport national. ;))

adrian.1984  •  23 Februarie 2014, 12:12
Postat de djeurofighter pe 23 Februarie 2014, 12:11

Ai trait degeaba. :)

Ete, p*** :))

rad1cal  •  23 Februarie 2014, 12:12
Postat de adrian.1984 pe 23 Februarie 2014, 12:09

Am rectificat mai jos.....:)

De ce rectifici, cumetre, ma chinui sa scriu de pomana? Glumesc... :))

djeurofighter  •  23 Februarie 2014, 12:11
Postat de adrian.1984 pe 23 Februarie 2014, 12:09

Nu imi aduc aminte de meciul ala....Mie mi-a ramas intiparit in minte cel in care a marcat Vladoiu 3 boabe. L-am vazut cu cativa prieteni si la al 3-lea gol al lui Jean tipam toti "Du-te, du-te, du-te" :)))

Ai trait degeaba. :)

valah7mai1986  •  23 Februarie 2014, 12:10
Postat de djeurofighter pe 23 Februarie 2014, 12:04

Pai spune ma asa, eu atunci de abia ajungeam la gradinita. :)))

echipa aia era ”masina de jucat fotbal”, multumesc lui Dumnezeu ca am facut parte din galeria acelor ani si am stat peste 30 de ore non stop la aeroport sa astept Cupa Campionilor Europeni. O asemenea senzatie este unica.

adrian.1984  •  23 Februarie 2014, 12:09
Postat de rad1cal pe 23 Februarie 2014, 12:03

Ala despre care zici tu a fost 4-1. Vladoiu 3, Danciu unul si Kirita pt catei, un gol de la vreo 30-40 de metri. La 5-0 ala, au dat gol Danciu vreo doua, Rotariu si nu mai stiu cine... cauta pe Goagal. La pauza au plecat cateii la meciul ala. :))

Am rectificat mai jos.....:)

adrian.1984  •  23 Februarie 2014, 12:09
Postat de djeurofighter pe 23 Februarie 2014, 11:59

Cand a plecat galerie lui Dinamo in timpul meciului.

Nu imi aduc aminte de meciul ala....Mie mi-a ramas intiparit in minte cel in care a marcat Vladoiu 3 boabe. L-am vazut cu cativa prieteni si la al 3-lea gol al lui Jean tipam toti "Du-te, du-te, du-te" :)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4