Alte știri din fotbal
El este „optarul” lui Varga! CFR Cluj tocmai a prezentat al șaptelea transfer al verii
0
Își umflă mușchii din Liga 2, după o vară plină de transferuri: „În 5 ani, titlul în Superliga. Sau măcar Cupa!”
0
FCSB a păstrat doar 3 nume din generația Youth League: i-a făcut vânt unei echipe întregi! » Mihai Stoica anunța triumfător: „Învățați aceste nume”
1
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
1
Știri din fotbal internațional
Nu se aștepta! S-a aflat ce a zis Lionel Messi când s-a dus direct la Vozinha, după duelul epic
0
Jurgen Klopp confirmă în premieră negocierile: „Da, poartă discuții intense cu mine”
0
„Îți ia Messi Gheata de Aur!” » Provocat, Erling Haaland a răspuns cu un singur cuvânt
1
Fabulos: anonimul care a devenit peste noapte starul Mondialului! A sosit la turneu cu 46.000 de urmăritori, acum are 20 de milioane, mai mulți și decât Djokovic!
1
Lifestyle
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
1
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
1
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Mesajul lui Ilie Bolojan de Ziua Independenței SUA 2026: „Celebrăm națiunea ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Fosta vilă de protocol a familiei Ceaușescu din Delta Dunării, construită ...
Libertatea
pai si fece ficisibi pe carca cui a avut wild-carduri?:))
Iar supărați gigeii?÷) CFR sezonul ăsta va defila mai clar ca-n alte dăți! Sunt la ani lumină peste toți: la lot, organizare, antrenor, conducere tehnică, tot!
Liniște, vorbește Sumudica!
Las-o balta, ca am urmarit comentariile de la inceput si situatia e clara.
bravo lor, fcfcsb pe ce loc e?..)))))
Și totuși, Rapidul e tot pe primul loc! Muahahahaha
ne-am dat si noi seama ca nu esti dinamovist, te-ai dat singur de gol, prostule!.)))))))
inca mai respiri prostul internetului ??
Nu eu, ci ei au început cu raca. Eu nici nu am spus ca as fi dinamovist. Nu știu cum au ajuns ei la concluzia ca as fi dinamovist. Eu doar am reacționat pentru ca nu se cade sa vb astfel despre un club căruia nu ii ajungi nici măcar pana la glezne. Pe vremea când KFR în loc de tricouri se îmbrăcau cu pijamalele, Dinamo aveau unele dintre cele mai frumoase echipamente de joc din tara.
Întreaga clona csa se bazează pe jucători care au trecut pe la fcsb ... pana și stema e făcută de Becali în 2003 ... Steaua Rip în 1998 ... pana atunci ne bucuram de Fcsb .. singura echipa care a făcut ceva prin Europa.. restul au papat bani pe wildcard-uri pe cârcă fcsb-ului ... doar rapid .. a fost puțin pe lângă Fcsb prin Europa.. restul mamaligi .. și se lauda cu meciuri dintr o grupa unde nu sau calificat (dar ei au făcut 1 punct în plus :)) )
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.