Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Prima țintă din Rusia care va fi lovită de NATO, dacă Putin va ataca ...
Libertatea
Cainii latra,caravana trece..next,urmatoarea victima.
CFR are in acest moment cel mai bun atac din campionat, dar apararea e la fel de varza ca la lanterne...
Dacă nu marca Lato, n-aveai loc de Iosifi si Randomi! Însă campionii le-au dat stingerea mai devreme si astăzi!
Hahahha .. stelistule te lauzi cu cfr ? Ce face echipa care o susții ? Tot la amatori ? Performante când faceți? Sau doar papati bani de la buget(și ma refer la talpan și compania .. tu ești doar un peruș micuț) ai învățat de la guru talpan sa razi de ghinionul altuia .. (țin minte cum chicotea talpan " ce bucurie ce bucurie ca rata fcsb campionatul ... și bam la plesnit FcCarmen ) sau precum aia de la mimao .. I live you boro , I love real Madrid , I love bla bla .. în timpul asta mimao se făcea de ras cu nentori elfi și tot felul de bucatari și pescari:)))
sa iti faca tie statuie ca sa aiba pe ce se *** porumbeii..))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai mult ca sigur ca nu e dinamovist. Se vede ca vrea sa bage raca.
ai terminat de vorbit aiurea?..))))
Măcar sa le facă statuie, și sa nu ii mai huleasca :))))
Victorie meritată a campionilor.
Cei doi, deși au trecut pe la FC fcsb, au încercat și reușit in buna măsura sa își păstreze coloana dreapta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.