Alte știri din fotbal
Marius Croitoru știe cum să bată FCSB: „Nu este greu să pregătești jocul cu o astfel de echipă”
0
Gabi Balint, după declarațiile ministrului Apărării Naționale: „Niciodată nu va veni Becali la Steaua!”
0
„Adio, Vassaras!” » Arbitrul din Superliga și-a anunțat retragerea în plin sezon și preia un club din play-off!
0
Arena Națională are pierderi colosale, Ciprian Ciucu ia măsuri » FRF și LPF, băgate în ședință
0
Știri din fotbal internațional
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
5
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Singura soluție: un moderator de la GSP. Cum o dă Bursucu pe limbaj vulgar sau jignitor... pac! Steluțe! Of, nici aici nu scapă de Steaua...
Dane, pentru că alții înjură nu înseamnă că și tu ai dreptul. Ne ajung politicienii care își justifică furturile cu ale celorlalți. Odată ai fost o simbol. Acum ești un exemplu negativ. Încă o dată îți spun: revino-ți!
Sunt absolut intrigat de comportamentul lui Dan Petrescu atât pe teren, în timpul meciurilor, cât și în fața camerelor de luat vederi. Dacă nu este interesat de ridicarea nivelului fotbalului românesc, măcar la cel al echipelor de rangul doi în Europa, să plece la chinezi sau la arabi. Dacă îl mai primesc... Este exact opusul lui Hagi. Un oportunist și un frustrat. L-am stimat ca fotbalist, dar acum... Oare l-ar mai lăsa englezii să calce pe vreun teren de fotbal ca oficial al unei echipe din Marea Britanie? Eu cred că nu și-ar găsi loc nici măcar la o echipă din al patrulea eșalon. Păcat! Despre performanțele din cariera de antrenor nu vreau să vorbesc pentru că sunt nu numai contradictorii ci și controversate.
Mare, uriaș fotbalist dar zero educație și caracter. Antrenor mediocru, crede că urletele disperate maschează nepriceperea.
Birjari; asta crede ca cu injuratul ajunge la Chelsea!!
Un antrenor f. bun pt. campionatul intern, insa cu un comportament care lasa f. mult de dorit. Sunt absolut convins ca intr-un campionat serios, cum ar fi cel din Anglia, Spania, Franta etc., un astfel de comportament ar fi fost aspru sanctionat de cei care conduc federatiile/ligile respective.
Vezi ca e vorba de cfr... nu de echipa fara nume si palmares
castigate de arbitrii, el a fost doar secund
Dan Petrescu nu are un comportament decent,Degeaba a jucat in Anglia.Nu a invatat nimic de acolo.
Petrescu injura ca un nesimtit si spune ca toti antrenorii injur...Penibil!FRF ar trebui sa dea sanctiuni antrenorilor care isi injura jucatorii...Nu as fi crezut ca Petrescu poate fi asa o mizerie de om..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.