Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Unică în istorie! Spania, performanțe colosale după calificarea în finala Mondialului
0
Imediat după Franța - Spania, Ibrahimovic s-a înclinat în fața unui fotbalist: „A fost pe tot terenul, ce jucător!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
A plecat Pandemica inspre Iasi?
Asta e o federație de toata jena.parca este scris în regulament că e obligaturiu ca terenurile de liga întîi să aibă terenuri cu drenaj și încălzire,nu,dar așa se întîmplă cînd FRF.acceptă așa ceva.De unde să aibă o echipă dintr-o comună drenaj și încălzire cînd oamenii comunei încălzesc casele cu lemne???Meciul trebuia pierdut cu 3-0 de echipa gazdă!!!!!
FRF si LPF...vrem VAR !!!!!! si terenuri practicabile pentru Fotbal !!! Vrem Buget Garantat pentru echipele de Liga 1 , ca si conditie de Licentiere !!!
Este a doua oară când se întâmplă acest lucru la Clinceni și asta din cauza faptului că acest teren ...NU ARE DRENAJ !!!! Nu au fost ploi torențiale sau cantități mari de apă , dar terenul este fără drenaj și fără încălzire , deci Clinceni trebuie să piardă conform ROAF (dacă se mai respectă), cu 3-0 !
Cand ai campionat cu 16 echipe, tur retur si play-off si play-out, esti nevoit sa incepi in august si sa termini la mijlocul lunii mai trebuie sa joci si in decembrie...ba chiar si in ianuarie.
Cand stii ca ai terenul pacatos il protejezi / acoperi cu prelate / folii pana incepe meciul daca ploua afara. Apropo sper ca nu imi veti cenzura cuvintele ploua / ploaie, atunci, permite pe care le-am utilizat in comentariul anterior si pe care l-ati moderat deoarece cică ar fi continut limbaj vulgar sau jignitor.
Ati cenzurat cu programul vostrul de *** de nu se mai intelege nimic. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa ca nu e asta ***. In anglia *** aproape zilnic. *** sunt terenurile, sistemele de drenaj, sau ma rog lipsa acestora
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toti satelitii *** din Berceni, de acum si de dinainte, au au/avut regim preferential.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu nu stiu cum satele astea isi iau licenta.bine,se stie *** frf si lpf
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.