Alte știri din fotbal
Întrebarea la care conducătorul LPF a răbufnit: „Despre ce vorbim? Nu e ceva golănesc!”
0
Doar doi jucători de la FCSB prezenți la «cina de adio» a lui Bîrligea „A fost o seară în care emoțiile ne-au cuprins pe toți”
0
„Mai candidați?” » La 70 de ani, Gino Iorgulescu a anunțat decizia finală
6
Mihai Rotaru le-a trimis o ofertă scrisă, dar a fost refuzat categoric: „Subiect închis!”
3
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: echipele probabile
0
Înlocuitorul lui Rodri, prezentat oficial la Manchester City » A costat 100 de milioane de euro la 18 ani
0
„E ca o scenă din The Office” » Șeful Fiorentinei a luat cuvântul în mijlocul fanilor și a făcut valuri: „Videoclipul secolului”
0
Julian Alvarez forțează plecarea de la Atletico Madrid și nu s-a prezentat la antrenament!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Prețuri carburanți, miercuri, 26 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Momentul în care drona de pe plaja din Olimp a fost detonată chiar printre ...
Libertatea
din pacate nu noi suporterii adevarati ai lui FC Farul 1920 Constanta decidem ce echipe sa joace pe stadionul nostru ca echipe gazde, ci presedintele Marcel Lica, care sper ca dupa acest meci sa adune niste bani de la Gheorghe Becali pentru timpul cat a folosit acest gazon si sa nu ne trezim cu scaunele rupte sau alte traznai pe stadion. Daca ar fi ascultat pe fanii constanteni, Steaua juca acum in Ghencea sau la Buzau unde stadionul este tot ros albastru si nu la Constanta, unde ziaristii Bucuresteni nici macar nu cunosc numele stadionului "Farul", preferand sa foloseasca sintagma:"Steaua joaca la Constanta meciul cu CS Mioveni", Unde la Constanta ? Pe stadionul Portu
ne puteti imprumuta niste suporteri din galeria lui U Cluj sa faca putina atmosfera pe stadion ??? ar fi grozav :)
Ionut Coman este un ziarist platit de un ziar rival echipei FC Farul 1920 Constanta si este normal ca el sa critice gazonul stadionului "Farul" din Constanta, doar a terminat facultatea de Stiinte Agricole Spiru Haret Constanta cu nota 10 :))
pacat de Farul Constanta ca le permiteti oilor lui Gigi ca oricum Steaua nu mai exista:))
Nu zau ? Si de ce ma rog ajungea in B ? Adica nu se mai gasea nimeni sa cumpere Steaua ? Te inseli !!!
are dreptate ma ....nu mai comenta aiurea ca toti sunteti niste falsi suporteri ai stelei care criticati steaua si pe becalii....daca nu era becalii steaua era in B
da daca ar fii asa steaua ar juca in ghencea cu 25,000-30,000 la fiecare meci... si ar avea galerie adevarata nu niste spargatori de seminte
Ion Tiriac este putred de bogat , cu 100 mile euro ar putea cumpara stadionul cu tot cu nume si palmares , ar moderniza si stadionul si ar face si cea mai tare echipa din Romania , iar 5 milioane de Stelisti nu l-ar uita in veci ! :)
cred ca ai si tu 15 ani si acum ai auzit si tu de steaua ,dute linbistit si fa galerie pt FC Becali SA si lasa-i pe altii sa mai aiba un pic de coloana si de caracter .
Pai MApN-ul ce sa ia fratilor ? Doar NUMELE , atat , dupa care va incerca sa-l vanda poate impreuna cu stadionul cuiva , voi credeti ca MApN-ul va mai face echipa de fotbal ? Eu nu cred !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.