Alte știri din fotbal
Fostul antrenor al lui Mititelu e cu ochii pe Superliga și e convins: „O minune să prindă play-off-ul”
0
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu mai multe cluburi”
2
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
3
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Știri din fotbal internațional
Final de infarct în La Liga » Două goluri din prelungiri: o „foarfecă” superbă și lovitură de grație dată în minutul 90+6
0
Dimarco, mărturisire după victoria zdrobitoare cu Pisa: „Am dispărut de lângă prieteni”
0
Cristi Chivu a venit în fața jurnaliștilor și a explicat mutarea care a dinamitat meciul: „O să îl apăr mereu”
0
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Daca ar exista in tara, acum, un Vaiscovici, ar fi titular de drept la orice club si la nationala....dar acum, cel mai bun atacant e Bizonul....ce ar mai fi de zis ?
Nu vinde Neaguita clubul Dinamo nici mort. Aia cu masonul a fost diversiune sa nu il injure suporterii ca a vandut tot inainte de playoff. Zgarcit si prost, daca tinea pe Rednic si vreo cativa jucatori se batea la titlu/ grupele europene
Daca oferta de 750.000 Euro + Qaka este reala atunci nu am niciun dubiu ca Negoita il va vinde.
Nu vă e rușine să publicați așa hal de mizerie? Vai de capul vostru
In locul tau *** si ma bagam la somn ! .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Așa e. A fost un fotbalist foarte bun, ghinionul lui constituind-o concurența pe post cu atacanți de mare calitate. Acum ar fi fost liderul de valoare! Cleohagi Vaișcomessi!:)))
Vaiscovici mediocru? Inseamna ca esti nascut dupa ultima ploaie!
Oricum trebuie inlocuitor adus de urgenta,pt.May,cat despre Nistor daca jihjino pune pe masa 1 mil.,Negoitz il expediaza cu DHL!Astia sunt conducatori nostri si trebe sa ne mandrim cu ei,ce dhraq..!
Daca nu venea Sfanta Revolutie sa-i imprastie, echipa asta avea sanse la o cupa europeana! Dovada sta faptul ca absolut toti au fost vanduti in Spania sau Italia!
asta cand nu era camataru! ca de cele mai multe ori vaiscovici lustruia banca! pana si s. raducanu lua fata! vaicovici se remarca doar prin servilismul fata de becali!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.