Comentarii (12)
George Dobrescu  •  30 Iunie 2020, 09:30

O luptă subterană de lunga durata si cine are nervi mai tari va ieși învingător Negoita clar nu va pleca cu buzunarul gol Majoritatea suporterilor asista cu neputință la demolarea unui mit Dinamo se distruge din interior si in scurt timp va deveni istorie iar negoita după modelul lui morar de la rapid va dispare apoi va reveni curat si imaculat . Prietenii din presa o sa il ajute

Mitelia Constantin  •  30 Iunie 2020, 09:08

Trebuie urgent facut ceva cu echipa,sa se schimbe antrenorul ca jucatorii nu sunt de locul care il ocupa acum s a vazut ca au jucat inainte de play out satisfacator. suporteri sa ia masuri dure acum cat se mai poate salva ,ca altfel in scurt timp vom vorbi la trecut

Costel Pisleaga  •  30 Iunie 2020, 01:37

DEMISIA , vrem un alt antrenor !!! REDNIC , MULTESCU , CHIRILA , MOLDOVAN sau BRATU , 1 din 5 !!! balanescu , danciulescu si trandafir DEMISIA !!! perovic , popa , montini , fabbrini , rauta , i.filip , mrzljak , kilyen , kostrna , skovajsa , r.grigore si m.popescu drum bun cale batuta ..................... !!!

22cea  •  29 Iunie 2020, 22:43

De parca astia din DDB sunt niste ingeri , hai sa fim seriosi ,cine nu stie afacerile sefilor din peluza pe spatele clubului .

Gelu Oanca  •  29 Iunie 2020, 22:32

Negoita a vrut sa va mulga de bani, asta a fost interesul lui, el nu vinde, a zis acum doi ani ca vrea Dinamo sa ajunga ca Rapid.Mai este Balanescu care il abureste numai cu minciuni, asta este putregaiul echipei.

creeperno  •  29 Iunie 2020, 22:31

Atat vrem. Transparenta!

valiza.epo  •  29 Iunie 2020, 22:31

DDB, ati dat banii! Acum puteti pleca unde vreti!!

Alexandru Ionita  •  29 Iunie 2020, 21:58

sigur e o magarie cu procesu cu insolventa, sigur a facut ala ceva nasol si a iesit ilegal cumva, altfel nu vad de ce nu da actele oficiale cerute de suporteri, de asta se si asteapta retrogradarea ca sa picam in B si Negoita sa zica , uite domne luati-o de jos. Garantat a facut o magarie la dosaru cu brancuta insolventei

demolarii  •  29 Iunie 2020, 21:15

E clar ca Negoita și Balanescu se tem de ce lasă în urmă. Trag de timp cu speranța prescrierii faptelor. Dar, daca ar cutii Codul Penal ar afla că unele termene curg din momentul în care se putea știi despre faptă, nu doar din momentul comiterii faptei. De pildă, daca exista un document care sa ateste ca Negoita s-a inteles sa nu recupereze cele 3 milioane de euro cu care a fost prejudiciat clubul in dosarul Transferurilor, noii acționari pot solicita chiar recuperarea prejudiciului, prescriptia curgând din momentul devenirii acționar la club. Si probabil ca la financiari clubului sunt multe astfel de cadavre.....altfel de ce ar face circul cu vânzarea? Oricum, l-a cate "binecuvântari " au primit.....Si Negoita ,dar și David sau Balanescu pot sa astepte linistiti.....

skins_berceni  •  29 Iunie 2020, 21:10

Visul vi sa îndeplinit...doar dd in B.

  • 1
  • 2