Comentarii (12)
doomsday2000  •  29 Iunie 2020, 20:35

ia mai stati voi pe ganduri inca 10 meciuri de campionat si lasati-l pe domnul Ionut Negoita sa-si termine treaba....la anul, pe vremea asta, se va vorbi la trecut despre sinistrul club de fotbal de trista amintire dinamo

Gabi Simon  •  29 Iunie 2020, 20:12

Suporterii trebuie sa se obisnuiasca ci gindul ca echipa va retrograda in sezonul asta ,si asta din cauza conducerii ,nu al lor.AMIN

22cea  •  29 Iunie 2020, 22:43

De parca astia din DDB sunt niste ingeri , hai sa fim seriosi ,cine nu stie afacerile sefilor din peluza pe spatele clubului .

valiza.epo  •  29 Iunie 2020, 22:31

DDB, ati dat banii! Acum puteti pleca unde vreti!!

George Dobrescu  •  30 Iunie 2020, 09:30

O luptă subterană de lunga durata si cine are nervi mai tari va ieși învingător Negoita clar nu va pleca cu buzunarul gol Majoritatea suporterilor asista cu neputință la demolarea unui mit Dinamo se distruge din interior si in scurt timp va deveni istorie iar negoita după modelul lui morar de la rapid va dispare apoi va reveni curat si imaculat . Prietenii din presa o sa il ajute

Gelu Oanca  •  29 Iunie 2020, 22:32

Negoita a vrut sa va mulga de bani, asta a fost interesul lui, el nu vinde, a zis acum doi ani ca vrea Dinamo sa ajunga ca Rapid.Mai este Balanescu care il abureste numai cu minciuni, asta este putregaiul echipei.

Alexandru Ionita  •  29 Iunie 2020, 21:58

sigur e o magarie cu procesu cu insolventa, sigur a facut ala ceva nasol si a iesit ilegal cumva, altfel nu vad de ce nu da actele oficiale cerute de suporteri, de asta se si asteapta retrogradarea ca sa picam in B si Negoita sa zica , uite domne luati-o de jos. Garantat a facut o magarie la dosaru cu brancuta insolventei

Mitelia Constantin  •  30 Iunie 2020, 09:08

Trebuie urgent facut ceva cu echipa,sa se schimbe antrenorul ca jucatorii nu sunt de locul care il ocupa acum s a vazut ca au jucat inainte de play out satisfacator. suporteri sa ia masuri dure acum cat se mai poate salva ,ca altfel in scurt timp vom vorbi la trecut

Costel Pisleaga  •  30 Iunie 2020, 01:37

DEMISIA , vrem un alt antrenor !!! REDNIC , MULTESCU , CHIRILA , MOLDOVAN sau BRATU , 1 din 5 !!! balanescu , danciulescu si trandafir DEMISIA !!! perovic , popa , montini , fabbrini , rauta , i.filip , mrzljak , kilyen , kostrna , skovajsa , r.grigore si m.popescu drum bun cale batuta ..................... !!!

creeperno  •  29 Iunie 2020, 22:31

Atat vrem. Transparenta!

  • 1
  • 2