Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
Ca dinamovist, am o vagă impresie că cupa din 86, scuzaţi cacofonia, nu se află în palatul lui becali.
suporterii csa sunt ori prea prosti ori prea anarhisti a treia varianta nu exista.
esti un habarnist nascut dupa 89, cozile alea au fost rezultatul muncii depuse de embargoul americano-sovietic de indepartare a lui Ceausescu, daca nu ar fi fost acel embargou sustinut si de catre securitatea tradatoare, poate ca nu ai fi avut doar lapte si miere, dar ai fi trait de stul de bine ca in anii '60-70. Ceausescu urma sa adopte sistemul comunist chinez, dar nu a mai apucat, aveam toate resursele sa faca din Romania a doua made in China a europei.
nu trebuia sa mai fie deloc a lor , armata a scapat de ea in 1998, au sisiliti de UEFA in 1998 prin FRF si au incercat sa pacaleasca forumul european, creand o asociatie de fotbal (AFC Steaua)mixta, stat(mapn) privat(Paunescu) au acumulat datorii in contul acestei asociatii si au vrut sa scape de ele creand o noua sociatate privata numita SC FC Steaua Bucuresti sa unde, in baza datoriilor avute si catre Gigi Becali, i-au dat acestuia peste 54 % din actiuni facandu-l stapanul luminii in noapte peste clubul militar, in 2014 daca tot au castigat marca asta, statul roman, armata, mapan-ul, trebuia sa scoata la licitatie aceasta marca, nu sa si-o insuseasca din nou
Nu ti-a iesit gluma. Multumeste-i omului ca te-a ajutat sa sesizezi greseala si ajuta-l si pe catalynn sa scrie corect "strabunic"( cratima se pune doar in cazul cuv. "stra-strabunic")
in lume orice brand( in afara propietarului)trebuie platit.ex. cei ce folosesc brandul cognac platesc pt. folosirea acestui brand asa ca becali trebuie sa plateasca pt. folosirea brandului STEAUA. eu nu pot sa folosesc brandul gazeta sporturilor fara acordul propietarului de drept.
Calea corecta e scoala, invatatura, logica. Calea incorecta e lipsa lor. Treci pe calea corecta si revin-o cu mesaj.
esti asa fosila ca daca intri intr-un muzeu de paleontologie te fac aia exponat. pe placuta la gatul tau ar scrie fosila din hadean.
Dintre care 78 erau cetateni straini adusi cu 2 autocare si mintiti ca merg la Delfinariul din Constanta. Uite-te pe filmari, aia intreaba tot meciul " Si delfinii, unde-s delfinii?"
bai prostovane daca am terminat liceul in 2000 cati ani am dupa mintea ta ramolita de la nascare?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.