Comentarii (35)
lapusneanul
lapusneanul  •  26 Septembrie 2016, 09:03
Postat de baddog2 pe 26 Septembrie 2016, 08:25

LA faza penaltyului mie mi-se pare fault.De Amorim pune piciorul in fata fundasului bulgar si este faultat.Defapt este mai mult un fault involuntar dar este fault.Daca era in afara careului nimeni nu mai zicea nimic.La faza golului 3 intradevar nu a fost nimic insa faze de genul sunt cu zecile intr-un meci.

fecesebeau fura fara nerisunare, TOATE golurile marcate neregulamentar, primul gol, mingea centrata din afara terenului, golul doi, penalty inventat, golul trei, fault inexistent.....

blatistu49
blatistu49  •  26 Septembrie 2016, 08:55

***

ray51
ray51  •  26 Septembrie 2016, 08:34

EXECRABIL. Cineva m-a intrebat cu mult inaintea meciului daca Voluntarii sunt in stare sa castige. Iata raspunsul: sunt in stare dar n-o sa-i lase arbitrul !

Postat de travka pe 26 Septembrie 2016, 07:53

cica trage de timp, pai voi trageati de timp din min 70 la 2-2 ma saracie balanele, si astia au tras de timp 5 minute in prelungiri, toata lumea are voie sa traga de timp doar Steaua nu are este? =)) cu Steaua la scor egal TOATE ECHIPELE DIN LIGA 1 TRAG DE TIMP INCA DIN MINUTUL 50, VEZI DINAMO

*** doar voi sunteti barcelona echipe mici gen voluntari e normal sa traga de timp e normal si voi sa trageti de timp ce nu e normal e faptul k hotu gan sa traga cu voi saracilor

696253093853906
Ghita Florin  •  26 Septembrie 2016, 08:01

Ca de obicei,echipa de la stana joaca in 12,arbitrul Hategan a acordat 11m.gratuit iar la golul 3 un fault inexistent,dar vine meciul de EU. SI ATUNCI SE VA VEDEA ADEVARATA VALOARE

10209666137269539
David Juby  •  26 Septembrie 2016, 08:00

Foarte grav ca sa ajungă sa tragă de timp .......cu Voluntari, lasă că nu a făcut Voluntari anti joc cu Steaua..........nu .....trebuie sa dea de pământ unul cum ii zice Bălan și altul .......Autor articol cum io zice..... Cum se face ca întotdeauna echipele de vârf nu au dreptul sa facă nimic din ce fac celelalte ?ba mai mult dam de pământ cu ele .......ești penibil domnule și din cauza celor ca tine presa scrisa și nu numai au devenit neinteresante pt mulți.

Ioana Maria  •  26 Septembrie 2016, 08:00
Postat de corectu pe 26 Septembrie 2016, 07:42

Mai Flocea acum 2 ani erai antrenor la Galati,in meciul Steaua-Otelul arbitrul George Dumitru nu a dat 4lovituri de la 11m pentru Steaua.Scorul a fost 1-2.A fost viciere?