Alte știri din fotbal
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
0
După finala Survivor 2026, Gabi Tamaș merge în Liga 2 » A semnat deja contractul
0
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
0
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Africii de Sud a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Decizia în privința lui Siyabonga Ngezana
0
Explicațiile lui Thomas Tuchel: „Au fost multe apeluri telefonice în ultimele zile, unele dificile” » Fanii i-au dat nota 1 pentru selecție
0
Alvaro Arbeloa confirmă despărțirea de Real Madrid: „Nu există nicio posibilitate să lucrez cu Mourinho”
0
Arne Slot îi răspunde lui Salah: „Tocmai cu stilul meu Liverpool a devenit campioană și atunci el era fericit”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Vezi că acel Ben Youssef a fost blat la toate meciurile pe care le-a jucat până în prezent! Chiar și la cel amical cu Sportul (6-3)!
aloooooooooooo,comisia de disciplina,suspendati-l pe mojic daca nu poate dovedi.
Au fost penalty-uri si cel dat Stelei si cel refuzat lui Dinamo . Cu mentiuni la ambele faze . le-as analiza dar nu am chef sa vina cineva sa ma besteleasca ca nu intru pe net sa ma porcaiesc . Daca imi promiteti ca imi luati apararea va spun la rece cum sta treaba la cele 2 penalty-uri si unde a gresit de fapt belgianul in meci !!! Daca primesc 3 voturi .. vorbesc ! :))))
Bomba pregatita de Paszcany a fost dezamorsata :"Investitorii" de la "U" Cluj au fost demascaţi! Situaţie incredibilă: "S-a făcut o anchetă internă! Sunt nişte impostori, nişte no-name-uri!" Investitorii" de la "U" Cluj erau de fapt slugile Gusatului cu Epoleti cu nume de serviciu Kelios.
Salutare .. a vrut sa fie si el putin rautacios .. eu sunt convins ca nu crede in "greseala" intentionata a lui Mamele . A fost doar un autogol stupid si atat .
nu vreau sa ma contrazic cu nimeni, dar iti spun ca dupa cum a decurs jocul cu dinamo, steaua in repriza a doua pe final dadea cele 2 goluri din actiune iar dinamo rata 11 m cuvenit din repr a doua, ma declaram resemnat, asta e, ati fost mai buni, ati pasat mai mult, bravo , dar cand se schimba cursul jocului pe final, da penalty stelei care nu a fost, dinamo scapa 2 contra 1 , aia sunt tavaliti in careu si nu se da nimic, atunci e furt pe fatza, si trebuie sa recunoasteti toti stelistii, punctele nu vi le mai ia nimeni oricum, macar sa fiti fair-play
Si Barca...prin jocul ei fabulos este avantajata de arbitrii.....nu cred ca toate echipele din campionat ul Spaniei si nu numai .....aduc acuze non-stop. La noi se poarta...nu avem alte subiecte interesante ...hai sa ne "paruim"...ce dreaq... Comentam toate victoriile Stelei...si atat...restul echipelor " sunt curate ca lacrima":)))) si nu afost ajutate niciodata...voit sau nu:)))
Salutare Badie! De ce te mira acest lucru, Romania a ajuns sa fie domainata de acesti oameni care o dau numai pentru a le fi bine lor.
Corect, am spus-o si eu intr-un comentariu la articolul cu ajutorul arbitrilor. Vorbeam de faptul ca toti s-au trezit mai nou sa conteste TOATE victoriile Stelei. Sigur ca stelistii isi concretizeaza greu superioritatea si de multe ori cu ajutorul arbitrilor(din pacate) dar aceasta superioritate in joc mi se pare incontestabila si o confirma si cifrele.
Pai ce faci coane ? acum te contrazici ? parca apuneai ca autogolul mamelos nu a fost blat ?? .. ne-am contrat o seara intreaga pe tema asta . :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.