Alte știri din fotbal
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, pus la pământ de rușinile suferite de Italia: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale calificate în această dimineață
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
de papagali ca si asta e plin internetul...doar nu crezi ca o sa mearga sa se bata cu tine cand el e o jumulitura de gaina subnutrita...in viata lui cat de prost este nu ar face greseala asta. Asa, in spatele tastaturii ne da mure la toti, isi poate face damblaua de frustrat si exilat al societatii, cateodata imi provoaca mila, dar de multe ori doar simpla sila. Niste masturbatori argasiti sa injure Steaua si sa provoace discutii contradictorii...si de cele mai multe ori le iese. Articolul specificat din presa bulgara nu are in continut nici o informatie care sa justifice titlul denigrator si articolul tendentios si belicos al bolnavului scrib jesepist.
Da stiu, sunt martor !
Lasa filozofia, ca nu e de tine. Tu te scunfunzi in penibil inainte de fiecare meci al lui Dinamo (unde spui ca-i blat).
Corbeanul fricos incearca sa para comediant....hai sictir croncoComentariul tău...
Ala este un ipocrit ca si avocatul melcilor. Sincer este Logan, ne injura non stop, nu ne lauda de pe un cont si ne injura precum intelectualii de fatada.
Vin dacă mai provoci unul ... Să fii chiar prostul României ... Nu-i deajuns că râde de tine jumătate site-ul , nu te lași până nu-i distrezi chiar pe toți ... Am greșit eu , nu ești d'Artagnul site-ului , dar ești Louis de Funes-ul lui ... Berbecule , îmi bat joc de tine ! N-ai măcar în anturaj unul cu creier să-ți spună ?
stai ma linistit ca marea majoritate a datoriilor sunt chiar catre actionarul majoritar adica catre NEGOITA, daca ar renunta la datori, Dinamo ar ramane fix cum are Rapidul, cu 2-3 milioane catre stat, si mi-e greu sa cred ca nu putem scoate 2 meleoane sa iesim draq din kk asta de insolventa, si atunci nu vom mai sta cum ziceau unii paicia, un mileniu sau mai ceva, 4 ani :)))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))) asa ne cantau si prohodu ca Dinamo va retrograda camp.trecut si Dinamo a terminat pe locu 4, mare e frustrarea in randul ros-albastrilor :)))))))))))
Gresit, tu doar recidivezi in nebunia ta, nu te distrezi, ceea ce au scris bulgarii este preluat de la cazatura de gazetă sportivă al partidului condus de anghelache, Incepe sa+mi fie mila de tine bre, la inceput am creyut ca te prefaci, dar vad ca, compania celor gen mortega iti influenteaza negativ viata s incet incet, incepi si tu sa pierzi contactul cu realitatea si sa te infunzi in penibil. Si apropo, inainte de film a fost cartea...cu mult, dar mult timp in urma.
Si Dinamo daca se califica an de an in grupele UEFA nu intra in insolventa. Dar voi nu va doriti sa ajungeti acolo pt ca sunt strugurii acri.:))))))))))))))))) Toata postati despre Steaua si f rar despre situatia de la Dinamo. Trista viata. Ce sa ceri de fanii unui club care are un presedinte care a scris o carte despre rivali. :)))))))))))) Anghelache , ”Campioana din Neant”. Cum este stapanul asa si sclavetii: OBSEDATI DE STEAUA
poate bulgaru da un tun si la la LUDOGOR cu TURMA un tun la pariuri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.