Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
am sustinut Steaua in Europa, cum am sustinut toate echipele romanesti.
N-are rost sa incerci sa le explici. Ei oricum vor intelege ce doresc...
cat despre N'Doye, parca nu l-ati sti ca asa e el mai nebun si rebel, omu a venit dupa meci nu in timpul meciului sa salute galeria capisci ??? totusi a jucat 2 sau 3 ani la noi si e ceva, sa atasat de clubu asta nu ca alte rebuturi care abia asteapta sa plece prin strainatate sa frece banca de rezerve si dupaia numai stiu cum sa se intoarca !!!
urmeaza seara cfr gaz mediasi
Esti intr-o mare eroare. Eu am sustinul Steaua in Europa, cum ati sustinut toate echipele romanesti.
Voi nu puteti intra in grupele UEFA si acum sunteti si suspendati din Europa. Stati ca niste ratati rupti in fund de foame si singura voastra bucurie este sa piarda Steaua in UEFA, vai de viata voastra trista. Cu atitudinea asta o sa isi bata joc multi ani de voi Anghelache si nepotul.
Pai hai ma, vino, nu imi e frica de bataie, sa o dau sa o iau asta e, dar macar vino sa vedem ce iese. Nu o da in antena 3 cu mine, corbean fricos
bah prostu satului ce blat visezi mah, daca ambele echipe au pierdut 2 p ??? te anunt ca scorul sa terminat 1-1 nu 5-1 pentru Dinamo sau invers pentru TG.Mures, vorbesti sa nu adormi, daca vroia N'Doye sa nu dea o dadea la 5 m pe langa poarta asa ca sa vada toata lumea, dar cum el a tras pe centru tare samoila a scoso, te anunt ca Matei i-a zis treaba ca il cunostea ca au jucat amandoi la Astra, stia ca doar pe centru trage !!!
Pentru ca avem echipa slaba.
Dar stai ca nu ne-a falimentat nimeni, sunt o multime de echipe, chiar si din liga 1 care au intrat in insolventa, crezi ca daca Steaua avea datori precum Dinamo si nu avea parcursul asta nu va-ti fi bagat si voi in insolventa sa scapati de datori ?? dar normal ca Steaua se autofinanteaza singura si atunci nema datori, stai kill ca nu vom mai rabda prea mult la ce decizii i-a nemernicu asta de nea.coitzaaaa impreuna cu comunistu de unchisu !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.