Gorki Jivago  •  01 Noiembrie 2016, 08:03

CINE SA IA IN SERIOS UN ...DROGAT?????

nicufer
nicufer  •  31 Octombrie 2016, 21:27

Tot finut este si Mutu fata de Mimi. Daca avea puscariasul 6 rezultate viciate in 10 meciuri .... se stia dincolo de Marte. *** o sa termine playoff-ul pe ultimul loc .... daca Viitorul o sa joace corect, :))))))))))))))))))) . Dinamo nu prinde playoff-ul ... cineva nu vrea asta.

hotcocoa
hotcocoa  •  31 Octombrie 2016, 20:12

exact ce spuneam.... :))) a si aparut altul care se plange de arbitraje...

agentul0007
agentul0007  •  31 Octombrie 2016, 20:08

daca mutu se tine de cuvant si face asa ceva , este tare . cineva trebuie sa faca ceva cu arbitrii astia , nu se mai poate .

hotcocoa
hotcocoa  •  31 Octombrie 2016, 19:53
Postat de corsair83 pe 31 Octombrie 2016, 14:12

N-ar da d-zeu sa vad joi cu Zurich un arbitraj corect ca cel al lui Balaj si un penalty "clar" cum a avut Astra acordat elvetienilor dupa minutul 90. Astra cu toate problemele lor si grupa pe care o au ei au sanse mai mari sa se califice mai departe daca bate acasa pe Plzen, fata de voi care ati cazut intr-o grupa de foc cu Osmanli si Zurich

Dar voi in ce grupa sunteti? cand aveti meci? aah nu aveti...aveti doar aici in liga 1, in care luati bataie de la echipe ca ASA si Chiajna, echipe care au poate 2 victorii in ultimele 10-11 meciuri, dar va place sa latrati. Sunteti dominati de echipe cu jucatori eliminati dar va plangeti intr una de arbitraje. Ar fi o insulta ptr femei sa va numesc asa, nu sunt misogin de felul felul meu...dar sunteti niste muieri plangacioase...

hai_d1nam0
hai_d1nam0  •  31 Octombrie 2016, 16:11

f bine spus

cobra_z
cobra_z  •  31 Octombrie 2016, 15:37
Postat de papa_poulette pe 31 Octombrie 2016, 13:40

Vorbeste mutu, care a castigat doua titluri cu juventus (retrase) tocmai datorita arbitrajelor :))))) Da ce esti tu, bai mutulica? Maria Magdalena? Ai stat in bordel toata viata, dar acum te-ai cait si le dai lectii altora?

cand se vor retrage si fecesebelei ultimele 10 titluri furate (cu arbitrii,valize si sateliti) ? pe langa meme, becali si toata gasca de infractori, mutu e un sfant