Alte știri din fotbal
U Cluj, dezastru în amicalele din cantonament » O nouă înfrângere pentru elevii lui Bergodi
0
Rapid i-a anunțat revenirea după 6 ani: „Experiență acumulată la nivel internațional”
0
Ce se întâmplă cu transferul lui Anderson Ceara la CFR Cluj: „Atunci se va lua decizia”
0
Nu au stat pe gânduri: CFR Cluj a activat clauza de transfer a jucătorului dorit de Rapid
2
Știri din fotbal internațional
Raul Rusescu nu credea că e posibil așa ceva: „Am adormit în minutul 80. Când m-am trezit...”
0
Jurgen Klopp are clauză la Red Bull pentru națională! » Sueddeutsche Zeitung: „Nagelsmann nu mai are nicio șansă”
0
Elveția - Algeria, pentru optimile Campionatului Mondial » Toate informațiile: echipe, cote, declarații
0
Oare știu pe cine au percheziționat? Lionel Messi a oferit imaginea zilei la un control pe aeroport
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
3
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Românii renunță la hotelurile de cinci stele și aleg „apartamente pe roți”. ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Pai echipa moartă cam pe unde a jucat?Nu in competițiile organizate de aceste foruri?
Este peste puterea mea de înțelegere!Dar ce ar trebui sa inteleg din paralelă cu lanul de porumb,luminati-ma! Care este clubul,cine deține marca,cine deține palmaresul?
Ai uitat sa enumeri NASA si Pentagonul! Unde ai citit tu, ca entitatile respective au confirmat continuitatea unei echipe moarte?
Pai, a explicat omul pe masura puterii tale de intelegere.
In primul rand compari mere cu pere . Cum sa compari un teren agricol cu un club de fotbal?Compari concesiunea unui teren agricol cu privatizarea unui club de fotbal.
Nici tu nu înțelegi ce spui! Problema in exemplul dat de tine este că CSU este hotul.Continuitatea sportivă a clubului dezafiliat a fost legitimată de LPF,FRF,FiFA,UeFa, suporteri....adică cam tot ce contează în fenomen!
Tu esti cel mai simplu argument! Branza buna in burduf de caine!
Trollii astia caraghiosi si-au epuizat "argumentele" si au dat-o-n strigaturi:))))
br nu vine de la Braila ci de la un cunoscut produs lactat. Dar, ii este rusine cu numele lui. Tot un mititel!
Pentru george braileanu.. tzintaru și alți mititei de pe aici... Ciocu mic!! Marca e la Noi! Clona e la mititelu! Voi sunteți *** și atât ! Treaba e simpla.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.