Alte știri din fotbal
Rodion Cămătaru i-a „penalizat” pe fotbaliștii Universității Craiova: „O surpriză pentru toată lumea!”
0
Distanțe scurte, progresie sigură » Ce poate învăța FCSB din testul de iarnă cu Csikszereda
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, vehement după atacul lui Becali: „Aceste lucruri trebuie SĂ DISPARĂ!”
0
Reacția lui Gigi Becali, când a auzit că Ciubotaru vrea la FCSB: „Ei vor decide!”
3
Știri din fotbal internațional
Michael Carrick îl vrea înapoi pe Rashford! Reacția jucătorului și a Barcelonei
0
Juan Bauza, față în față cu Lionel Messi » Iubita lui a imortalizat momentul: „Nici nașterea unui copil nu egalează ziua asta”
0
Al Akhdoud - Neom SC » Șumudică îl înfruntă pe fostul antrenor de la PSG: echipe probabile + cote
0
Ziua și demiterea în Serie A » Care este ultimul antrenor înlocuit și cine-l poate pregăti pe Marius Marin
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
3
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
Șofer aruncat cu tot cu centura de siguranță 40 de metri din mașină, găsit ...
Libertatea
mai dar frustrat rau esti...crapa fierea in tine ca steaua te bate oriunde te prinde...ai cazut in mania persecutiei...ti se pare ca dinamo e persecutata de arbitri?cand ea e persecutata de negoita zis domnul NEPUTINTA si de proprii jucatori...petarde de fotbalisti...grea e viata de hater...o sa fii pana crapi...good luck...
Buna dimineata, nea Gigi. Ce mai e nou pe la muntele Athos?
??? pai asa ai ras ca si in acel an,tot Steaua adus cele mai multe puncte pentru Romania din europa. iar voi,v-ati facut de rusine cu pescari. auzi,ai ras. ha ha ha. este ca si cum cordoba ar rade de real madrid ca a pierdut cu juventus. chiar ca esti re555ardat.
sa ne aducem aminte de meciurile arbitrate de catre Adrian Porumboiu ? cum le stie el pe toate (uneori) depinde cum bate vantul
Deaconu I-a bagat stelei doua campionate in buzunar!! Furate! Cum poate porumboiu sa spuna ca Deaconu nu e stelist!!? Asta e dus cu capul!
Viciere de rezultat....asa furaciune nu s-a mai vazut din era de glorie a CFR-ului. Acest Coltescu care este si labil psihic(nu cu multa vreme in urma statea pe pervazul ferestrei apartamentului sau amenintand ca se va sinucide) este corupt pana in maduva oaselor.Tot el era omul care-i facea jocurile mizerabile lui Borcea in era Sampania .La puscarie cu el !
rusine CCA ... demisia vassaras ... demisia costel galca
A PUS PUNCTU PE I,RESPECT PORUMBARE
1. Ce partid finanteaza ilegal din banii publici prin coruptie si abuz in serviciu Tg Mures fapt pt care DNA cere peste 300 de ani de puscarie lotului de infractori de la Primarie? 2. Pt ce partid a fost Burleanu consilier politic la Cotroceni cand a si fost decorat la 25 de anI? BURLEANU - PDL - TG MURES.
Porumboiu are antene bune. Cooperativa arbitrilor are și alti membrii. COLTESCU a avut o evoluție ȘMECHEREASCĂ, în min.29 Penalty la limita Regulamentului , apoi a TOCAT-O pe Steaua până la final. Repriza 2 a avut întreruperi de 15 mine. Dar STEAUA trebuia sa conducă cu 4-0 până la pauză și COLTESCU nu-și împlinea MISIUNEA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.