Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Olise, hattrick în ziua în care Florentino anunță jucătorul de 150 de milioane! » Reacția lui Deschamps
0
Măsura extremă care ar urma să se ia la Campionatul Mondial
0
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
De ce nu poate fi repornită rafinăria Petrotel: Lukoil nu vrea, statul nu ...
Libertatea
vivat profesionostii de la GSp!Inca un articol de senzatie din ciclul:" jucatorul cutarescu a apasat clanta usii pentru a o deschide".din lipsa alegerii urmaresc acest site asa ca nu s emerita replica daca nu iti convine alege altceva.Concluzia este destul de simpla:MATURIZATI-VA!
bah cine asta lozzz adik g...oz??????IAR UN CIOBANAL DA LU BECALI?=)))Bratu cel mai bun atacant din campionat sau asta gaoz sat in alta tzara adik la tzara:))?
Taranii stelisti care comenteaza pe=aici sunt rugati sa coboare din carute! Drumul lor catre civilizatie s-a oprit aici! La stina lu' Gigi Prostu'! Hai repede jos! Scoatetiva tzarina din gura si dezveliti-va ceafa groasa 'R-ati ai dracului de prosti si de inculti!
cand vad prosti ca cei care-au postat comentariile 1-4 si 6, nu ma mai mir deloc ca suntem unde suntem, ca-n tara asta nu se poate face mare lucru, in general. vorba 'ceea: n-ai cu cine, domnule, niste tarani!
Bai lozzz, Bratu e ala care v-a imbolnavit de inima, ba ratatilor, il mai tineti minte? ala care si-a batut joc de voi, ala pe langa care Radoi al vostru parea copil de mingi... Acu iti aduci aminte de el???? Ati vrea voi sa aveti un jucator ca Bratone... Si pentru final, va mai aduc aminte de o poezie veche, veche, pe care o stiu toti microbistii din tara : " Indifereeeent, de rezultaaaat, Steaua estee de cacaaaaat !!! :))))
loozz am impresia ca tu sigur esti vre-un spurcat de stelist! ti-ai dorit sa ai si tu ceea ce are el bai noobule! o sa ai cosmaruri noapte cand DINAMO-STEAUA - 3:0 !!!!
@ loozz, da, e ala care v-a luat titlul voua, oilor:) si care trecea ca inter-city-ul pe langa răţoi tot meciul
cine este si Bratu asta ? Joaca si el fotbal?
READY FOR WAR WITH PHANTOM!!!!BRATONE,vrem sa fim mandri de tine in noul sezon.Vrem sa le faci intindere fundasilor lui steaua si sa-i dai tensiune lui jiji becali.BRATONE,asa cum te stim noi"cainii rosii",esti un luptator.FORZA BRATU & CO.HAI DINAMO!!!!!!
Ce a aratat asta?Euro?:))))Poate vrei sa spuneti Air Force<B>.Ba bratule ,lasate frate de fotbal,si inca vreo 10-12 jucatri de la dinamo,numai Lobont e jucator adevarat,care oricum o sa plece.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.